EXPRES BUS BEATA ZACHARSKA - Baza Firm Pnyx

EXPRES BUS BEATA ZACHARSKA

Dane adresowe:

Gdyńska 122/1,
76-200 Słupsk
pomorskie

Dane kontaktowe:

Beata Zacharska
biuro@beatabus.pl
535300997

Dane firmy:

EXPRES BUS BEATA ZACHARSKA
NIP: 8391674243
REGON: 770915401

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy EXPRES BUS BEATA ZACHARSKA

Dla wielu osób podróż busem kojarzy się z nie wygodą i męczącą podróżą. Jednak z Beata Bus podróż pozwala na odpoczynek i relaks w przyjaznych warunkach. Naszą domeną jest przewóz osób w systemie door to door w komfortowych warunkach umożliwiających odpoczynek w klimatyzowanym busie. Busy do Niemiec firmy Beata Bus kursują na trasie Polska – Niemcy – Polska. Oferujemy przejazdy w przyjaznych warunkach także z psem lub kotem. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej.

Oferta firmy

Przejazdy na trasie:
- Gdańsk - Berlin,
- Gdańsk - Bremen,
- Gdańsk - Hamburg,
- Gdańsk - Frankfurt nad Menem,
- Gdańsk - Monachium,
- Gdańsk - Stuttgart,
- Gdańsk - zagłębie Ruhry
- Niemcy - wybrzeże Polski (Pomorskie, Zachodniopomorskie)


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Pogrzeb dla wielu z nas jest bardzo ciężkim przeżyciem, dlatego warto wybrać najbardziej odpowiedni zakład pogrzebowy, który nie tylko zajmie się organizacją pochówku, ale również doradzi i pomoże w wielu innych aspektach związanych z pogrzebem.
Śmierć bliskich zawsze bardzo nas dotyka i smuci, czas wtedy biegnie jakby wolniej, a my wtedy jesteśmy bardzo rozkojarzeni i nie myślimy trzeźwo.
Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę z tego jak z trudem w dzisiejszych czasach jest znaleźć właściwą firmę przewozową, w związku z tym też uruchomiliśmy nasz nowoczesny serwis Pakupaku.