GRANDFOX Witold Dajek - Baza Firm Pnyx

GRANDFOX Witold Dajek

Dane adresowe:

Szwedzka 12/1a,
30-324 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Witold Dajek
hello@grandfox.pl
691 820 575

Dane firmy:

GRANDFOX Witold Dajek
NIP: 6762371471
REGON: 122981348

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy GRANDFOX Witold Dajek

Grandfox to jedna z niewielu firm w Polsce, która oferuje swoim klientom oryginalne i pomysłowe spoty reklamowe w bardzo przystępnej cenie. Posiadamy sprzęt filmowy z najwyższej półki, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet najtrudniejszych nagrań dla naszych klientów. Wykonujemy profesjonalne filmy reklamowe nie tylko dla dużych firm korporacyjnych, ale również dla niewielkich lokalnych przedsiębiorców, którzy potrzebują promocji na lokalnym rynku. Wykonujemy również filmy HR-owe oraz edukacyjne, które w ostatnim czasie cieszą się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem. Produkcja filmowa od a do z - tylko w Grandfox! Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo kreatywnie z ogromnym zaangażowaniem, by mieć pewność że nasza produkcja filmowa zadowoli każdego klienta!

Oferta firmy

Grandfox to profesjonalna i ciekawa produkcja filmowa, w której zakres wchodzą:
- filmy reklamowe
- filmy promocyjne
- filmy korporacyjne
- spoty reklamowe
- relacje z eventów
- i inne typy filmów.
Jesteś zainteresowany współpracą? Zadzwoń, napisz lub odwiedź nas - ul. Szwedzka, Kraków


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Cenisz sobie wysokiej jakości projekty graficzne? Jeżeli tak, to powinieneś zaznajomić się z możliwościami naszej firmy.
Prowadzisz aptekę? Jeżeli tak, to musisz dotrzeć do osób zainteresowanych Twoimi usługami i dlatego niezbędna Ci będzie reklama.
Zależy Ci na tym, aby Twój druk był taki, jaki oczekujesz? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Drukarnia Skleniarz świadczy usługi z zakresu szeroko pojętego druku.