Koplex Gabriela Kowalewska - Baza Firm Pnyx

Koplex Gabriela Kowalewska

Dane adresowe:

Kopalina ul. Główna 55,
84-882 Jelcz-Laskowice
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Koplex
poliweglan@alfastart.pl

Dane firmy:

Koplex Gabriela Kowalewska
NIP: 9910497367
REGON: 161566805

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Koplex Gabriela Kowalewska

Wejdź na stronę internetową koplex.pl, aby poznać właściwości poliwęglanu. Zalety, którymi charakteryzuje się poliwęglan lity zdaje się nie mieć końca. Jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o poliwęglan komorowy, toteż wiemy o tym najlepiej. Znamy również szerokie zastosowanie poliwęglanu w przeróżnych dziedzinach. Prezentujemy zastosowanie poliwęglanu na naszej stronie - poprzez galerię, w której można znaleźć przykładowe realizacje. Sprzedaż poliwęglanu w naszej firmie opiera się na kalkulatorze cen, dzięki którego każdy klient może oszacować cenę za poliwęglan jeszcze przed złożeniem zamówienia na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do długotrwałej współpracy z firmą Koplex!

Oferta firmy

- sprzedaż poliwęglanu komorowego oraz litego w różnych kolorach
- oferta wielu grubości poliwęglanu
- możliwość cięcia poliwęglanu na określony wymiar


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Sprzedaż i produkcja XX wiecznych cegieł z zabytkowych budynków? To musi być Retro Cegła! Oferujemy zarówno strannie wykonane płytki z ponad stu letnich cegieł, jak i również Beton Architektoniczny, Narożniki.
Ceramic to przedsiębiorstwo, które powstało w 1991 roku.
Farby Kabe to producent najwyższej jakości materiałów i chemii budowlanej wykorzystywanej przy remontach i renowacji historycznych elewacji i wnętrz.