Lost Room Paweł Wilk - Baza Firm Pnyx

Lost Room Paweł Wilk

Dane adresowe:

Kremerowska 5,
31-130 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Paweł
info@lostroom.pl
690022547

Dane firmy:

Lost Room Paweł Wilk
NIP: 8672063152
REGON: 361727395

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Lost Room Paweł Wilk

Lost Room oferuje nam trzy świetnie przygotowane pokoje zagadek, z których w niecałą godzinę będziemy musieli się wydostać, co wcale nie jest łatwym zadaniem. Pokoje dostępne w Lost Room zapewnią nam niesamowitą zabawę i dawkę sporych emocji, a także zmuszą nas przy tym do szybkiego myślenia. Lost Room to miejsce idealne nie tylko dla młodzieży, ale również dla dorosłych, którzy spędzając tutaj czas mogą rewelacyjnie oderwać się od pracy i zapomnieć o niej przez chwilę. Dobrze wiedzą coś na ten temat większe firmy i korporacje, które często organizują w Lost Room spotkania integracyjne.

Więcej o Lost Room przeczytacie na www.lostroom.pl. Na stronie internetowej możecie również zarezerwować wybrany pokój na dany dzień i godzinę. Czekamy na Was w Lost Room - do zobaczenia!

Oferta firmy

Pokoje zagadek dostępne w krakowskim Lost Room to Bunkier Generała z miejscem na 2-4 osoby, Komuno Wróć z miejscem na 2-6 osób oraz Psychiatryk z miejscem na 2-4 osoby. Każdy z pokojów dostarcza niesamowitych emocji, a ceny zaczynają się już od niecałych stu złotych za grupę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii