Sławomir Stelmach - Fotografia - Baza Firm Pnyx

Sławomir Stelmach - Fotografia

Dane adresowe:

Szujskiego 31a/13,
33-100 Tarnów
małopolskie

Dane kontaktowe:

Sławek Stelmach
fotografia@slawekstelmach.pl
608 389 938

Dane firmy:

Sławomir Stelmach - Fotografia
NIP: 8732936194
REGON: 121504273

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Sławomir Stelmach - Fotografia

Fotograf ślubny Sławek Stelmach z Tarnowa to wielki pasjonat fotografii, człowiek idealny do zatrzymania najpiękniejszych momentów naszego życia. Jeśli więc dzień naszego ślubu jest coraz bliżej warto pomyśleć nad jego usługami fotograficznymi. Duże umiejtności, doświadczenie i niewygórowana cena zdecydowanie przemawiają za Sławkiem, który oprócz bycia dobrym fotografem jest również świetnym i kontaktowym człowiekiem, co w tym jakże stresującym dniu jest niezwykle ważne, by mieć oparcie również w fotografie. Poza zdjęciami z samego ślubu i wesela możemy również zlecić mu sesję ślubną - w trakcie ślubu lub innego dnia.

W celu poznania jak pracuje, jakie fotografie tworzy i kiedy ma wolne terminy, warto już dziś zajrzeć na jego stronę internetową www.slawekstelmach.com, gdzie znajdziemy zarówno portfolio jak i wszelkie niezbędne dane kontaktowe do tego fotografa.

Oferta firmy

Fotograf Sławek Stelmach oferuje szeroki wachlarz usług fotograficznych, zaczynając od zdjęć ślubnych - łącznie z przygotowaniami do ślubu oraz zdjęciami podczas wesela, poprzez liczne sesje zdjęciowe - sesje ślubne czy sesje narzeczeńskie, a na zdjęciach portretowych skończywszy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Łukasz Popielarz jest profesjonalnym fotografem.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą duetu niezwykłych fotografów - Szymona i Łukasza.
Nasze profesjonalne studio fotograficzne, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają wysokiej jakości, a przede wszystkim niepowtarzalnych fotografii ślubnych.