Vitaluna - Baza Firm Pnyx

Vitaluna

Dane adresowe:

ul. Kapelanka 1A/14,
30-347 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Marta Sadomska
sklep@vitaluna.pl
+48 690 225 437

Dane firmy:

Vitaluna
NIP: 6762356431
REGON: 363560261

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy Vitaluna

Zajrzyj do sklepu Vitaluna.pl! Jego półki zapełniają doskonałej jakości bio suplementy przeznaczone dla dzieci, które nie cierpią warzyw, dla gwałtownie rosnących i potrzebujących dużej dawki naturalnych witamin i minerałów nastolatków oraz kobiet w ciąży, których organizmy wykazują szczególne zapotrzebowanie na dodatkowe składniki odżywcze. Do Vitaluny powinni też zaglądnąć seniorzy, bo to oni często miewają trudności w przyswajaniu codziennych posiłków.

Tutaj znajdą coś dla siebie „uprawiacze” sportów , którzy wymagają, by ich energia pozostała na wysokim poziomie, rekonwalescenci potrzebujący wzmocnienia po chorobie oraz wszyscy pracujący ponad normę, którzy niestety nie mają czasu, by jeść regularnie i do tego zdrowo.. Szczególna grupą, do której skierowany jest asortyment Vitaluny są wegetarianie – to im z powodu wybranej diety może brakować pewnych substancji odżywczych.

Vitaluna to sklep online, gdzie można kupować superfoods pochodzącą z różnych zakątków świata. Żywność ta przeszła specjalistyczną diagnozę i otrzymała odpowiednie certyfikaty (do wglądu na stronie sklepu). Interesującymi produktami są zarówno grzyby witalne (shiitake, reishi, chaga, cordyceps....), algi (kelp, spirulina, chlorella), produkty kokosowe, słodziki naturalne, sól kamienna, suszone jagody goji, maca, moringa, neem, mesquite, acerola i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z całością asortymentu oraz do zakupów tych wyjątkowych EKO suplementów.

Oferta firmy

- grzyby witalne (reishi, chaga i inne)
- cukier i olej kokosowy
- jagody goji, nasiona chia
- chlorella, spirulina
- superfoods
- BiO suplementy diety
- zdrowa żywność EKO


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Ronnefledt to znana na całym świecie marka kojarzona z najlepszej jakości herbatami.