Agencja Infernal - Baza Firm Pnyx

Agencja Infernal

Dane adresowe:

Chełmska 21,
00-724 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Darek Sokołowski
biuro@agencjainfernal.pl
721 230 265

Dane firmy:

Agencja Infernal
NIP: 1251379150
REGON: 143276748

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Chełmska 21, Warszawa, Polska

Opis firmy Agencja Infernal

Agencja Artystyczna INFERNAL to rzetelna i dobrze prosperująca agencja statystów, modelek i hostess. Nasza firma powstała w 2011 roku i z sukcesami do tej pory wykonała wiele prestiżowych wydarzeń i realizacji na wynajem odpowiednich osób. Baza agencji składa się ze statystów, hostess i modelek, których to wynajmujemy przede wszystkim na akcje promocyjne, konferencje, plany zdjęciowe, pokazy mody, wernisaże, pikniki firmowe, targi i sesje fotograficzne. Współpracujemy z najlepszymi modelkami, statystami i hostessami, którzy są punktualni, pracowici, uśmiechnięci i mający fajną osobowość.

Oferta firmy

Agencja Infernal zapewnia statystów, modelki oraz hostessy. Posiadamy ludzi w różnym wieku i jesteśmy w s tanie z dnia na dzień zorganizować określone osoby z dnia na dzień. Co bardzo ważne każda nasza modelka, hostessa i statysta ma zbudowane fajne portfolio zdjęciowe z bardzo dokładnym opisem sylwetki i doświadczeniem. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenie naszej witryny agencji hostess, modelek i statystów, gdzie szczegółowo poznacie Państwo naszą ofertę.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

W pełni wyposażone studio telewizyjne i filmowe w sercu Warszawy to właśnie Studio StreamOnline.
Cenisz sobie wysokiej jakości projekty graficzne? Jeżeli tak, to powinieneś zaznajomić się z możliwościami naszej firmy.
Prowadzisz aptekę? Jeżeli tak, to musisz dotrzeć do osób zainteresowanych Twoimi usługami i dlatego niezbędna Ci będzie reklama.