Auto Szkoła Pałgan Monika Pałgan - Baza Firm Pnyx

Auto Szkoła Pałgan Monika Pałgan

Dane adresowe:

Gdańska 91,
90-613 Łódź
łódzkie

Dane kontaktowe:

reklamapalgan@gmail.com

Dane firmy:

Auto Szkoła Pałgan Monika Pałgan
NIP: 5391386488
REGON: 030921478

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Gdańska 91, Łódź, Polska

Opis firmy Auto Szkoła Pałgan Monika Pałgan

Oferujemy kursy szkoleniowe na prawo jazdy odbywające się w Łodzi. Szkolimy u nas kierowców na kategorie takie jak A, A1, A2, a także B. Doświadczeni, kulturalni i pomocni instruktorzy prowadzą dla Państwa w sposób w pełni zrozumiały szkolenie na odpowiednim poziomie. W ciągu minionych lat działalności wyszkoliliśmy już bardzo dużą ilość kierowców. Co roku jesteśmy na wysokich pozycjach w rankingach zdawalności prawa jazdy w Łodzi (publikowanych przez WORD). Kompleksowe szkolenie, jakie zapewniamy, doskonale przygotowuje przyszłego kierowcę do samodzielnego prowadzenia pojazdu. Kierowcy szkolący się w Auto Szkole Pałgan naprawdę dobrze radzą sobie z kierowaniem samochodem po ulicach największych miast, dlatego warto zapisać się na kurs prawa jazdy właśnie u nas.

Oferta firmy

W Auto Szkole Pałgan zapewniamy między innymi:
- kurs prawa jazdy A
- kurs prawa jazdy A1
- kurs prawa jazdy A2
- kurs prawa jazdy B,
jak również kurs teoretyczny w formie wykładów lub kursu on-line oraz kursy doszkalające skierowane przede wszystkim do osób od dawna niesiedzących za kółkiem.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nie ma na co czekać! Są wakacje więc zrób prawo jazdy właśnie teraz! W szkole DARO wykonasz kurs wakacyjny i przystąpisz do egzaminu na prawo jazdy naprawdę szybko.