Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Dane adresowe:

Paprotna 4,
51-117 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

Marcin Opyc
biuro@browarprost.pl
732 917 248
713210747

Dane firmy:

Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena
NIP: 8951004266
REGON: 930426762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Paprotna 4, Wrocław, Polska

Opis firmy Browar Prost Sp. j. Pachura Ryszard i Pachura Bożena

Browar kraftowy Prost to znajdujący się we Wrocławiu obiekt produkcyjny połączony z restauracją, który łączy nie tylko rzemieślnicze piwo ale i jedzenie – wyjątkowe, bowiem oparte na bawarskich recepturach i pomysłach. Browar restauracyjny Prost jest miejscem spotkań Wrocławian, ale i osób przyjezdnych w ramach organizowanych w browarze imprez czy odwiedzających lokal, gdyż jest to niewątpliwie atrakcja turystyczna. Browar rodzinny Prost oferuje piwną klasykę jak i nowofalowy wymiar piwowarstwa, dlatego każdy gust piwny znajdzie tutaj coś dla siebie.

Oferta firmy

Oferta sprzedaży piw i dań w restauracji browaru to tylko część profilu działalności browaru rzemieślniczego Prost. Browar restauracyjny prowadzi usługi wynajmu swoich przestrzeni pod imprezy firmowe i okolicznościowe dla osób indywidualnych. W ramach przyjęć organizowane są wesela, chrzciny, komunie, wigilie pracownicze, urodziny i inne jubileusze, konferencje i szkolenia, imprezy integrujące zespół, pępkowe itd. Browar kraftowy Prost w miarę potrzeb realizuje warsztaty sensoryczne oraz zwiedzanie browaru. Istnieje także możliwość zamówienia wędzonek (mięso, sery i ryby wędzone we własnej wędzarni).


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Przestrzenie Nowohuckie to renomowana restauracja zlokalizowana w sercu historycznej dzielnicy Krakowa - Nowej Huty.
Witaj w Macondo Restauracja, miejscu gdzie smak, muzyka i atmosfera łączą się, tworząc niezapomniane chwile dla wszystkich zmysłów.
W Manami Sushi Wrocław pragniemy zaoferować Ci niezapomniane doświadczenie kulinarne, które łączy w sobie tradycję japońskiej kuchni z nowoczesnym podejściem do jedzenia.