CAPITAL BROKERS INSURANCE GROUP SP. Z O.O. - Baza Firm Pnyx

CAPITAL BROKERS INSURANCE GROUP SP. Z O.O.

Dane adresowe:

ul. Bochenka 16A,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@cbig.eu

Dane firmy:

CAPITAL BROKERS INSURANCE GROUP SP. Z O.O.
NIP: 6832078984
REGON: 122515280

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Bochenka 16A, Kraków, Polska

Opis firmy CAPITAL BROKERS INSURANCE GROUP SP. Z O.O.

Ubezpieczenie pracowników jest bardzo ważne. Polska pod względem bezpieczeństwa w pracy jest jednym z najgorszych krajów w Europie. Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do skorzystania z naszej oferty ubezpieczeniowej. Jesteśmy profesjonalną firmą, która działa w oparciu o swoje długoletnie doświadczenie. Możemy zaoferować ubezpieczenie pracowników w miejscu ich pracy bez względu na to czy pracują w biurze czy na produkcji. Do wyboru są oferty indywidualne dostosowane pod konkretną osobę i stanowisko pracy, jak i ubezpieczenia grupowe dla pozostałych pracowników.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajduje się również ubezpieczenie pracowników jadących w delegacje. Na czas podróży będą wtedy bardzo dobrze zabezpieczeni. Zachęcamy przy okazji do wykupienia ubezpieczenia na flotę samochodową oraz na przewożony towar do klienta.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Przeglądając oferty ubezpieczeń na życie można natrafić na wiele produktów, a wybór polisy dla siebie jest niezwykle trudny.
Nasza firma to profesjonalna agencja ubezpieczeniowa, która zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń szkolnych, ubezpieczeń nnw, ubezpieczeń dla dzieci w przedszkolach oraz dla studentów.