http://sklep.metalpro.pl - Baza Firm Pnyx

http://sklep.metalpro.pl

Dane adresowe:

Juchnowiec Dolny 91D,
16-061 Juchnowiec Kościelny
podlaskie

Dane kontaktowe:

metalpro@alfastart.pl
85 733 60 15

Dane firmy:

http://sklep.metalpro.pl
NIP: 5422826222
REGON: 052250564

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Juchnowiec Dolny 91D, Juchnowiec Kościelny, Polska

Opis firmy http://sklep.metalpro.pl

Jeśli zajmujesz się wykonywaniem różnego rodzaju konstrukcji z metalu - nasza oferta jest dla Ciebie. Metal Pro od wielu lat dostarcza odbiorcom elementy metalowe najwyższej jakości. Ogromny wybór powoduje, że przedstawiciele różnych branż znajdą coś dla siebie. Dla osób przygotowujących ogrodzenia polecamy groty do ogrodzenia w różnych stylach. Z kolei zawiasy regulowane do bram znajdą zapotrzebowanie zarówno w firmach produkcyjnych jak u indywidualnych odbiorców, którzy chcą zmodernizować swoje bramy. Metaloplastycy zwrócą uwagę na ozdoby kute, które ułatwią im pracę.

Oferta firmy

Asortyment firmy jest niezwykle szeroki i może zostać ogólnie określony jako elementy kute metalowe. Oferta obejmuje jednak nie tylko wyroby kute w postaci gotowych segmentów, ale wszelkie akcesoria i osprzęt do przygotowania bram i furtek.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do poznania naszej oferty oraz do odwiedzenia strony internetowej naszego przedsiębiorstwa - miejsca, gdzie znajdziecie Państwo ogrodzenia, balustrady i wiaty garażowe w bardzo dużym wyborze.
Producent garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej, w standardowych rozmiarach jaki na wymiar.
MARMET, to nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące garaże blaszane na wymiar oraz inne konstrukcje stalowe, takie jak: bramy garażowe, wiaty i hale magazynowe, schowki na narzędzia czy kojce dla psów.