Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Dane adresowe:

Łowiecka 17E,
43-200 Pszczyna
śląskie

Dane kontaktowe:

janusz.wylag@kancelaria-wylag.com
795 016 884

Dane firmy:

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska
NIP: 6452536914
REGON: 243168903

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Łowiecka 17E, Pszczyna, Polska

Opis firmy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to ceniona kancelaria adwokacka, której misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych. Nasz zespół składa się z doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy oferują kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, karnego, gospodarczego, handlowego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Wspieramy przedsiębiorców w zagadnieniach prawnych dotyczących zamówień publicznych, przekształceń, fuzji i przejęć, audytów oraz windykacji należności. Nasza kancelaria prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, dotyczące separacji i podziału majątku, a także sprawy o zapłatę, ochronę dóbr osobistych, zasiedzenie i ochronę posiadania. Nasi prawnicy zapewniają pełne wsparcie w postępowaniach gospodarczych, nakazowych i upominawczych oraz przeprowadzają audyty prawne, dbając o pełne zabezpieczenie interesów prawnych naszych klientów.

Oferta firmy

1. Prawo Cywilne:
- Skuteczne dochodzenie roszczeń finansowych
- Ochrona prywatności i dóbr osobistych
- Sprawy dotyczące zasiedzenia i uzyskania prawa własności
- Ochrona posiadania mienia i nieruchomości

2. Prawo Rodzinne:
- Prowadzenie spraw rozwodowych z mediacją
- Kompleksowa obsługa spraw alimentacyjnych
- Pomoc w sprawach separacyjnych
- Profesjonalny podział majątku wspólnego


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Niezrównane prawnicze mistrzostwo i głębokie zaangażowanie w obsługę innowacyjnych przedsięwzięć to znaki rozpoznawcze Kancelarii Adwokatów LIPIŃSKI & WALCZAK.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to nie tylko miejsce, gdzie składają się dokumenty, ale przede wszystkim oaza prawdziwej pomocy.
W Kancelarii Adwokackiej Magdaleny Bielonko-Kierasińskiej skupiamy się na pełnym wsparciu klientów w najróżniejszych sferach prawa.