noclegi-dabki.pl - Baza Firm Pnyx

noclegi-dabki.pl

Dane adresowe:

Darłowska 45,
76-156 Dąbki
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Laguna
owlaguna@alfastart.pl
793 14 86 82
94 314 86 82

Dane firmy:

noclegi-dabki.pl
NIP: 6691014113
REGON: 200022082

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Darłowska 45, Dąbki, Polska

Opis firmy noclegi-dabki.pl

Zadbane domki Dąbki nie są jedynym atutem Domu Wczasowego Laguna. Turyści doceniają przede wszystkim lokalizację. To duża wygoda, aby miejsce, które wybrałeś na wczasy nad morzem, charakteryzowało się optymalnym położeniem. Uzdrowisko w Dąbkach znajduje się niedaleko morza i mnóstwo turystów zwraca uwagę właśnie na to. Okolica jest przyjemna, spokojna, a jednocześnie można tutaj spotkać naprawdę mnóstwo rozrywek. Zastanawiasz się, co ciekawego możesz tutaj robić podczas wakacji? Wejdź na stronę internetową noclegi-dabki.pl aby przeczytać, jakie rozrywki znajdują się w pobliżu i dlaczego warto tutaj wracać na urlop, nie tylko w okresie wakacyjnym. W razie pytań, skontaktuj się z pracownikiem uzdrowiska.

Oferta firmy

- oferowanie gościom możliwości podróżowania w różnych grupach osób - jest wiele domków;
- udostępnianie wielu atrakcji na terenie ośrodka, np. basen z podgrzewaną wodą


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz odpowiedniego noclegu na Mazurach? W tej sytuacji powinieneś zapoznać się z wyszukiwarką obiektów noclegowych, zamieszczoną na naszej stronie internetowej.
Hotel i Restauracja mieści się w Solcu Kujawskim, który znajduje się w samym środku Puszczy Bydgoskiej jest świetną lokalizacją do odpoczynku na łonie natury oraz dobrą bazą wypadową do okolicznych atrakcji turystycznych - Bydgoszcz 27 km, Toruń 32 km.