Okno - Classic - Baza Firm Pnyx

Okno - Classic

Dane adresowe:

Dobrego Pasterza 68,
31-416 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@okno-classic.pl
531540340
12 3414010

Dane firmy:

Okno - Classic
NIP: 6821672092
REGON: 121168770

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Dobrego Pasterza 68, Kraków, Polska

Opis firmy Okno - Classic

Nie trać swoich pieniędzy oraz czasu na niesprawdzonych fachowców, którzy pozostawia po sobie niesmak i bałagan po remoncie. Zaufaj firmie, która jest rzetelnym i sprawdzonym przedstawicielem profesjonalnych produktów firmy DRUTEX. Firma Okno Classic już o kilku lat dostarcza wszystkim zainteresowanym mieszkańcom Krakowa profesjonalne okna, z których są zadowoleni przez lata! Co jest wyznacznikami firmy? Przede wszystkim sumienność, doświadczenie i rzetelne wykonywanie wszelkich zamówień. Wysokie kompetencje pracowników sprawią, że nawet się nie obrócisz, a już będziesz miał piękne okna, drzwi, rolety czy bramy!

Oferta firmy

Wśród produktów firmy Okno Classic doszukać się można:
- okien drewnianych;
- okien plastikowych (PCV);
- bram;
- drzwi;
- rolet.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do poznania naszej oferty oraz do odwiedzenia strony internetowej naszego przedsiębiorstwa - miejsca, gdzie znajdziecie Państwo ogrodzenia, balustrady i wiaty garażowe w bardzo dużym wyborze.
Producent garaży blaszanych z blachy ocynkowanej lub powlekanej, w standardowych rozmiarach jaki na wymiar.
MARMET, to nowoczesne przedsiębiorstwo produkujące garaże blaszane na wymiar oraz inne konstrukcje stalowe, takie jak: bramy garażowe, wiaty i hale magazynowe, schowki na narzędzia czy kojce dla psów.