Orto-Pes - Baza Firm Pnyx

Orto-Pes

Dane adresowe:

Grabiszyńska 241 H,
53-234 Wrocław
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

biuro@ortopes.pl
717900301

Dane firmy:

Orto-Pes
NIP: 8942422142
REGON: 020779404

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Grabiszyńska 241 H, Wrocław, Polska

Opis firmy Orto-Pes

Amputacja nogi stanowi najbardziej radykalny sposób leczenia i jest najczęściej wykonywana, kiedy życie pacjenta jest zagrożone. Amputacja jest zabiegiem chirurgicznym polegającym na usunięciu fragmentu lub całości kończyny. Specjalistyczne rozwiązania protetyczne oraz odpowiednia rehabilitacja pozwalają osobie po zabiegu na samodzielne wykonywanie czynności, a nawet prowadzenie aktywnego trybu życia.

W naszej pracowni protetyczno-ortopedycznej wykonujemy zarówno standardowe protezy, jak i specjalistyczne protezy sportowe. Dzięki nim można biegać, pływać, a nawet uprawiać wspinaczkę górską. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której umieściliśmy szczegółowe informacje o protezach.

Oferta firmy

Oferujemy protezy kończyn dolnych, w tym: protezy sportowe - protezy do biegania, protezy do pływania oraz protezy standardowe. Protezy kończyn górnych - rąk, po wyłuszczeniu w stawie, protezy kosmetyczne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Naszym produktem jest odzież medyczna, którą tworzymy z materiałów najwyższej jakości.
wieloletnie doświadczenie w zaopatrywaniu gabinetów lekarzy w nowoczesny i profesjonalny sprzęt medyczny - od 2005 roku w trosce o zdrowie pacjentów firma Trimed, wskazuje nowoczesne trendy w urządzeniach medycznych.