Perły i Kamienie . pl - Baza Firm Pnyx

Perły i Kamienie . pl

Dane adresowe:

Roentgena 46 lok. 10,
02-781 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sklep@perlyikamienie.pl
530 035 459

Dane firmy:

Perły i Kamienie . pl
NIP: 5372396333
REGON: 060730594

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Roentgena 46 lok. 10, Warszawa, Polska

Opis firmy Perły i Kamienie . pl

Zapraszamy Państwa do sklepu www.perlyikamienie.pl gdzie oferujemy biżuterię. Już na głównej stronie natraficie Państwo na wisiorki z perłami, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych klientów. Są one w większości kompletowane na miejscu przez naszych pracowników. Dla osób, które cenią sobie unikalne produkty, oferujemy perły na sznurach transportowych. Można je zestawić ze sobą wg własnego uznania lub upiększyć posiadaną już biżuterię. Z takich luźnych pereł można także przygotować bransoletki z pereł czy też naszyjniki. Osoby, które wolą jednak gotowe rozwiązania znajdą w sklepie łańcuszki srebrne, złote oraz łączone z kamieniami szlachetnymi. Zapraszamy do zakupów.

Oferta firmy

Sklep perlyikamienie.pl to perły w różnych postaciach - pojedyncze na sznurach transportowych czy też gotowe jak kolczyki z perłami. To również biżuteria srebrna i złota. Każdy znajdzie coś dla siebie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Nasza biżuteria z tanzanitem to eleganckie i naturalne piękno.
Uwielbiasz piękną biżuterię? Masz słabość do luksusowych przedmiotów? Jeśli pragniesz kupować je tanio, sprawdź sklep online Srebropol.