Prolexico Usługi Tłumaczeniowe Rozwiązania Dla Biznesu Jakub Suchocki

Dane adresowe:

Bronikowskiego 1,
02-796 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Biuro tłumaczeń
biuro@prolexico.com
660 463 257

Dane firmy:

Prolexico Usługi Tłumaczeniowe Rozwiązania Dla Biznesu Jakub Suchocki
NIP: 9512226344
REGON: 146342983

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Bronikowskiego 1, Warszawa, Polska

Opis firmy Prolexico Usługi Tłumaczeniowe Rozwiązania Dla Biznesu Jakub Suchocki

Prolexico to biuro tłumaczeń oferujące kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Nasza firma istnieje na rynku od 2012 roku. Główną formą działalności jest współpraca z klientami drogą internetową. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zaoferować atrakcyjne stawki i terminy realizacji tłumaczeń. Do pracy wykorzystujemy oprogramowanie CAT, które pozwala wychwycić powtarzające się w tekstach fragmenty - klienci płacą tylko za unikalny tekst, a nie za powtórzenia. W Prolexico doceniamy doświadczenia naszych tłumaczy, dlatego każdy tekst realizowany jest przez kompetentną i sprawdzoną osobę. Większość wycen gotowa jest w ciągu 60 minut od przesłania do nas dokumentów. Zapraszamy do współpracy!

Oferta firmy

Wykonujemy tłumaczenia większości języków europejskich. Poza tym, realizujemy przekłady języków chińskiego, arabskiego i wielu innych. Nasze główne dziedziny specjalizacji to tłumaczenia tekstów:
- prawnych,
- biznesowych,
- z zakresu prawa gospodarczego,
- z zakresu prawa międzynarodowego.
Wykonujemy również przekłady tekstów i dokumentacji technicznych, a także lokalizację gier komputerowych i stron internetowych. Koszt tłumaczenia nieskomplikowanego tekstu na język angielski to nawet 9gr/słowo źródłowe netto. W skład każdej usługi wchodzą prace terminologiczne, tłumaczenie i weryfikacja. Dodatkowo możemy zaproponować obróbkę graficzną, DTP, tłumaczenie i edycję grafik, weryfikacją native speakera i korektę edytorską. Zapraszamy na nasze strony internetowe w celu uzyskania dodatkowych informacji i przesłania tekstów do bezpłatnej i niezobowiązującej wyceny.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Biuro Tłumaczeń Meridium zajmuje się tłumaczeniami specjalistycznymi i technicznymi z zakresu niemal czterdziestu języków.