Przeprowadzka w Warszawie | Firma Lenar

Dane adresowe:

Dorotowska 9/33,
02-347 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Arkadiusz Lenarcik
lenar.transport@gmail.com
515 960 512

Dane firmy:

Przeprowadzka w Warszawie | Firma Lenar
NIP: 5262859542
REGON: 526765416

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Dorotowska 9/33, Warszawa, Polska

Opis firmy Przeprowadzka w Warszawie | Firma Lenar

Lenar Transport to firma która świadczy swoje usługi w obszarze transportu wielorakiego. Zajmujemy się zarówno transportem spedycyjnym, transportem chłodniami po całej Polsce oraz lokalnie przeprowadzkami w Warszawie. Argumenty za wyborem Naszej firmy to: stała kadra pracownicza (której nie obawiamy się powierzyć drogocenne rzeczy by je zapakować i przetransportować), nowoczesna flota pojazdów z windami i podnośnikami (dzięki którym większe gabaryty podnosimy bez problemowo) oraz przede wszystkim ubezpieczona flota, pojazdy i przewożone rzeczy. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny Waszej przeprowadzki na terenie Warszawy.

Oferta firmy

Ubezpieczymy i przetransportujemy Wasze bagaże, meble czy inne rodzaju przedmioty gabarytowe. Oferujemy przeprowadzki w Warszawie i wszystkich dzielnicach przylegających do centrum.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Jeśli planujesz wyjazd na zawody sportowe lub inne wydarzenia sportowe, "Lezuka Transport" jest gotowa zadbać o Twoją podróż.
Sieć Taxi Viva w Tarnowie to rozwiązanie na wszystkie Twoje potrzeby transportowe, zarówno prywatne jak i te w celach zawodowych.
Firma spedycyjno-transportowa Lucky Truck działa na europejskim rynku przewozów międzynarodowych już od 2010 roku.