Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Dane adresowe:

ul. Kazimierza Wielkiego 105,
31-074 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

manager@willafryderyka.pl
502 515 199

Dane firmy:

Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.
NIP: 9452219807
REGON: 380342223

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kazimierza Wielkiego 105, Kraków, Polska

Opis firmy Willa Fryderyka Sp. z o.o. Sp. k.

Zastanawiasz się nad tym, jaka restauracja będzie najlepsza? Miejscem, którego szukasz jest Restauracja & Spiżarnia Willa Fryderyka. Można powiedzieć, że jest to restauracja z ogrodem, która ma naprawdę wiele do zaoferowania. Gwarantujemy też, że jest to restauracja z ogródkiem, w przypadku której pracownicy cały czas starają się podnosić jakość świadczonej pomocy. Zresztą czy jest inna możliwość, kiedy mowa o ludziach pełnych pasji i oddających pracy całe serce i zaangażowanie? Więcej informacji na temat restauracji, udostępniliśmy na swojej stronie.

Oferta firmy

W ofercie restauracji Willa Fryderyka znajdą Państwo przede wszystkim tradycyjne dania kuchni polskiej i francuskiej. Posiłek w naszej restauracji z pewnością umili Wam nasz wspaniały ogród.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Przestrzenie Nowohuckie to renomowana restauracja zlokalizowana w sercu historycznej dzielnicy Krakowa - Nowej Huty.
Witaj w Macondo Restauracja, miejscu gdzie smak, muzyka i atmosfera łączą się, tworząc niezapomniane chwile dla wszystkich zmysłów.
W Manami Sushi Wrocław pragniemy zaoferować Ci niezapomniane doświadczenie kulinarne, które łączy w sobie tradycję japońskiej kuchni z nowoczesnym podejściem do jedzenia.