Żłobek ISKIERKI - Baza Firm Pnyx

Żłobek ISKIERKI

Dane adresowe:

ul. Kanarkowa 1,
30-693 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

kontakt@akademia-muminkow.pl
502 925 125

Dane firmy:

Żłobek ISKIERKI
NIP: 6793014996
REGON: 367530127

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Kanarkowa 1, Kraków, Polska

Opis firmy Żłobek ISKIERKI

,,Żłobek Iskierki” to nowoczesna placówka, która została dostosowana dla potrzeb najbardziej wymagających rodziców i milusińskich. W pełni rozwinięty węzeł sanitarny, techniczny, gastronomiczny i użytkowy – wszystko po to, by dzieci i ich rodzice mogli czuć się bezpiecznie.

Żłobek znajduje się w Krakowie przy ulicy Konarkowej 1 i świadczy usługi od poniedziałku do piątku w godz. 6.30-17.30.

Placówka przystosowana jest dla 27 dzieci w różnym wieku – już od 20 tygodnia życia do lat 3. Profesjonalny personel, który tworzy tę placówkę dokonuje wszelkich starań, by każdy podopieczny czuł się komfortowo. Właśnie dlatego jedna opiekunka może dbać maksymalnie o 8 dzieci, chyba że ich wiek nie przekracza roczku – wówczas na jedną opiekunkę przypada 5 dzieci. Wszystko oczywiście w trosce o bezpieczeństwo maluchów.

Skoro o bezpieczeństwie i zdrowiu mowa to należy dodać, że ,,Żłobek Iskierki” to placówka z misją, w której realizuje się program ,,Zdrowy Maluszek”. Co to oznacza? W praktyce ,,Program Maluszek” to dbałość od najmłodszych lat o prawidłową postawę dzieci, o higienę jamy ustnej, o prawidłowy rozwój psychoruchowy i wiele innych, równie ważnych czynników, które mają wpływ na zdrowie małego człowieka. Pracownicy placówki dokładają więc wszelkich starań, by zaszczepić w dzieciach chęć dbania o własne zdrowie i ciało już od najmłodszych lat. Wszystko to jest oczywiście propagowane w sposób przystępny i profesjonalny – tak, by najmłodsi milusińscy krok po kroku mogli zdobywać nową, ale jakże ważną wiedzę.

Oferta firmy

Żłobek ISKIERKI w Krakowie oferuje opiekę nad dziećmi do lat 3. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie internetowej https://zlobekiskierki.pl/. Zapraszamy do zapoznania się!


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Akademia Muminków to krakowskie przedszkole oraz żłobek, gdzie możecie zapisać swoje dzieci na nowy rok szkolny.