CardioTeam Sp. z o.o. - Baza Firm Pnyx

CardioTeam Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Cicha, 5 lok. 1,
00-353 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

Cardio
cardioteam@onet.pl
225353293

Dane firmy:

CardioTeam Sp. z o.o.
NIP: 5252643668
REGON: 363541826

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Cicha, 5 lok. 1, Warszawa, Polska

Opis firmy CardioTeam Sp. z o.o.

Specjalistyczna przychodnia CardioTeam to miejsce, które zostało stworzone z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług medycznych z zakresu kardiologii, jak i chorób naczyń. Placówka ta znajduje się na terenie Warszawy, przy ulicy Cichej. Nasz zespół składa się z wybitnych specjalistów, którzy mogą pochwalić się bogatym dorobkiem naukowym cenionym na całym świecie. Pragniemy, aby każdy pacjent był u nas otoczony najlepszą możliwą opieką i dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim wymaganiom. Szczegóły dotyczące naszych usług medycznych znajdują się na firmowej stronie przychodni, pod adresem www: http://cardioteam.pl/

Oferta firmy

Warszawskie CardioTeam to specjalistyczna przychodnia oferująca niezwykle profesjonalne usługi medyczne z zakresu jak:
- kardiologia,
- choroby naczyń.
Szersza oferta dostępna na stronie www przychodni.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz firmy, wśród usług której są rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości usług i zabiegów, to warto byś zaufała DER-MED.
Chirurgia plastyczna dostępna w Katowicach w salonie Dermed cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którymi są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Marzysz o zniwelowaniu męczącego Cię problemu, jakim jest wrastający paznokieć? Od lat bez oczekiwanych skutków walczysz z powracającą grzybicą lub doskwiera Ci problem bolącego odcisku? Te wszystkie problemy są do wyleczenia w Instytucie Podologicznym.