Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Medycyna

Krew pępowinowa

Nie da się ukryć, że krew pępowinowa od ponad 20 lat wykorzystywana jest do leczenia poważnych chorób. Pobierana jest podczas porodu, już po przecięciu pępowiny, dlatego takie pobranie nie niesie żadnych konsekwencji dla zdrowia i życia dz(...)

Synapsa Med sp.zo.o.

Nerwice, depresje, to w obecnych czasach poważny problem. Wychodząc mu naprzeciw postanowiliśmy pomóc ludziom z problemami, przedstawiając ofertę naszej firmy SENSOREX. Sprzedawane przez nas produkty to kołdry, poduszki oraz poszewki na tą po(...)

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie terapii logopedycznej dzieci dwujęzycznych. Od roku 2012 prowadzi firmę logopedyczną, zatrudniającą terapeutów mowy, świadczących opiekę logopedyczną dl(...)

CardioTeam Sp. z o.o.

Specjalistyczna przychodnia CardioTeam to miejsce, które zostało stworzone z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług medycznych z zakresu kardiologii, jak i chorób naczyń. Placówka ta znajduje się na terenie Warszawy, przy ulicy Cich(...)

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Gęste, zdrowe włosy znacząco wpływają na nasz wizerunek i dlatego coraz więcej osób decyduje się na kuracje odbudowujące włosy oraz hamujące ich wypadanie. Jedyną skuteczną metoda odzyskania włosów jest ich przeszczep, a najczęściej (...)

DlaStopy.pl

Jesteśmy na rynku 31 lat i znamy się na potrzebach naszych klientów. U nas dobierzecie Państwo dla siebie obuwie i wszelkie akcesoria do niego, także z uwzględnieniem wad profilu stopy (np. halluksy) czy też postawy. Mamy dla Państwa szeroki (...)

Klinika Medikos

Klinika urody MEDIKOS znajduje się w Gdyni, która wykonuje zabiegi estetyczne. Salon kosmetyczny oferuje takie usługi jak medycyna estetyczna, elektroepilacja, kosmetologia oraz zamykanie naczynek. Salon Gdynia specjalizuje się także w takich(...)

BJU Marcin Bieńko

Nasza hurtownia od dawna zajmuje się i mocno specjalizuje sprzedażą rozmaitych produktów wykorzystywanych każdego dnia w medycynie estetycznej. W ofercie jaką proponujemy znajdują się nie tylko sprawdzone od wielu lat preparaty stosowane w (...)