Klinika Medikos - Baza Firm Pnyx

Klinika Medikos

Dane adresowe:

Legionów 54,
81-404 Gdynia
pomorskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
kontakt@klinikamedikos.pl
(51) 087 60 46

Dane firmy:

Klinika Medikos
NIP: 5862291268
REGON: 222129696

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Legionów 54, Gdynia, Polska

Opis firmy Klinika Medikos

Klinika urody MEDIKOS znajduje się w Gdyni, która wykonuje zabiegi estetyczne. Salon kosmetyczny oferuje takie usługi jak medycyna estetyczna, elektroepilacja, kosmetologia oraz zamykanie naczynek. Salon Gdynia specjalizuje się także w takich usługach jak mezoterapia igłowa, botoks, osocze bogatopłytkowe oraz aqualyx i wypełniacze. Co istotne, to miejsce może pochwalić się on dużym doświadczeniem. Przy zabiegu wypełniania zmarszczek używa się kwas hialuronowy. Każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z oferta firmy.

Oferta firmy

W ofercie firmy Klinika Medikos znaleźć można:
- medycyna estetyczna,
- kosmetyczka,
- wolumetria twarzy,
- zamykanie naczynek,
- depilacja laserem,
- botoks,
- klinika estetyczna,
- mezoterapia igłowa,
- powiększanie ust.

Szczegółowe informacje o ofercie firmy Klinika Medikos, a także dane do kontaktu znaleźć można pod adresem https://klinikamedikos.pl


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz firmy, wśród usług której są rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości usług i zabiegów, to warto byś zaufała DER-MED.
Chirurgia plastyczna dostępna w Katowicach w salonie Dermed cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którymi są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Marzysz o zniwelowaniu męczącego Cię problemu, jakim jest wrastający paznokieć? Od lat bez oczekiwanych skutków walczysz z powracającą grzybicą lub doskwiera Ci problem bolącego odcisku? Te wszystkie problemy są do wyleczenia w Instytucie Podologicznym.