Centrum DER-MED Katowice

Dane adresowe:

al. W. Korfantego 70,
40-161 Katowice
śląskie

Dane kontaktowe:

Obsługa Klienta
katowice@dermed.pl
(32) 201 02 65

Dane firmy:

Centrum DER-MED Katowice
NIP: 6342661920
REGON: 240808503

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

al. W. Korfantego 70, Katowice, Polska

Opis firmy Centrum DER-MED Katowice

Chirurgia plastyczna dostępna w Katowicach w salonie Dermed cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którymi są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Wszyscy mogą tutaj wykonać zabiegi depilacji laserowej, a także makijażu permanentnego. Wykwalifikowani pracownicy Dermed, mający odpowiednie doświadczenie i wiedzę, bez problemu wykonają także liczne zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. Klienci Dermed mogą liczyć na kompleksową obsługę i bezpieczne zabiegi przynoszące oczekiwane efekty. Zapraszamy do zapoznania się znacznie bliżej z ofertą Dermed.

Oferta firmy

Przedstawiana firma Centrum DER-MED Katowice posiada w ofercie:
- Dermatochirurgia,
- Medycyna estetyczna,
- Dermatologia.

Informacje o ofercie firmy Centrum DER-MED Katowice oraz kontakt udostępnione zostały na stronie https://katowice.dermed.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz firmy, wśród usług której są rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości usług i zabiegów, to warto byś zaufała DER-MED.
Marzysz o zniwelowaniu męczącego Cię problemu, jakim jest wrastający paznokieć? Od lat bez oczekiwanych skutków walczysz z powracającą grzybicą lub doskwiera Ci problem bolącego odcisku? Te wszystkie problemy są do wyleczenia w Instytucie Podologicznym.
Usuwanie przebarwień w Poznaniu wykonasz w Gabinecie kosmetologii i medycyny estetycznej doktora Kopaczyńskiego.