DlaStopy.pl - Baza Firm Pnyx

DlaStopy.pl

Dane adresowe:

ul. Piasta 21,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

info@dlastopy.pl
32 422 62 31

Dane firmy:

DlaStopy.pl
NIP: 6423209905
REGON: 380079642

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Piasta 21, Rybnik, Polska

Opis firmy DlaStopy.pl

Jesteśmy na rynku 31 lat i znamy się na potrzebach naszych klientów. U nas dobierzecie Państwo dla siebie obuwie i wszelkie akcesoria do niego, także z uwzględnieniem wad profilu stopy (np. halluksy) czy też postawy. Mamy dla Państwa szeroki wybór obuwia, w których stopa dobrze się czuje i odpoczywa. To również buty profilaktyczne. Obuwie jest bardzo wygodne i odpowiednio wyprofilowane. Dla nas ważny jest każdy klient bez względu na wiek i płeć. Nasza firma dlaStopy.pl oferuje Państwu wszystko, co potrzebuje stopa, aby mogła wygodnie chodzić po każdym podłożu. U nas znajdziecie buty na stopy nietypowe, wymagające bardziej profesjonalnego obuwia. Współpracujemy z firmami, które szyją buty na miarę. Mamy również własną protezownię, gdzie wytwarzamy protezy kończyn. Wytwarzamy także ortopedyczne i profilaktyczne wkładki do butów. Dzięki konkretnym wkładkom do butów stopa w bucie leży wygodnie. Tylko u nas tak idealnie dopasujecie obuwie do swoich stóp, gdyż jesteśmy firmą znającą się na wadach postawy i jak im zapobiegać oraz jak je korygować. Wasze stopy w obuwiu od nas będą czuły się wygodnie i lekko przez cały dzień.

W naszej firmie zaopatrzycie się Państwo nie tylko w obuwie wysokiej klasy jak buty dla dzieci i dorosłych (kobiet i mężczyzn) i wszelkie dodatki do butów (np. żelowe ochraniacze na pięty i in.). Oferujemy również akcesoria dla amazonek, dla diabetyków, na nietrzymanie moczu, oraz inne produkty medyczne realizowane na zlecenie, w tym wspomniane wyżej protezy kończyn na miarę. Przejrzyjcie Państwo naszą ofertę, a z pewnością wybierzecie dla siebie i swoich dzieci idealne obuwie. Pomożecie również sobie lub swoim bliskim, wybierając wszelkie akcesoria medyczne poprawiające komfort życia. Zapraszamy do dlastopy.pl o każdej porze dnia i nocy.

Oferta firmy

Dlastopy.pl jest wiodącym sprzedawcą detalicznym obuwia dziecięcego. Nieustannie pracujemy nad tym, aby zapewnić Ci najnowszy wybór najlepszej jakości butów dziecięcych. W sklepie zawsze znajdziesz niesamowity wybór butów dziecięcych takich marek, jak na przykład:
- Bartek,
- Aurelka,
- Dawid,
- Emel
- Befado.
Stale dodajemy nowe produkty, więc zaglądaj do nas często.

Firmy pokrewne w bazie

/ buty dziecięce /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz firmy, wśród usług której są rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości usług i zabiegów, to warto byś zaufała DER-MED.
Chirurgia plastyczna dostępna w Katowicach w salonie Dermed cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którymi są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Marzysz o zniwelowaniu męczącego Cię problemu, jakim jest wrastający paznokieć? Od lat bez oczekiwanych skutków walczysz z powracającą grzybicą lub doskwiera Ci problem bolącego odcisku? Te wszystkie problemy są do wyleczenia w Instytucie Podologicznym.