eFaktor SA - Baza Firm Pnyx

eFaktor SA

Dane adresowe:

Adama Branickiego 15,
02-972 Warszawa
mazowieckie

Dane kontaktowe:

sekretariat@efaktor.com.pl
+48 22 203 41 66

Dane firmy:

eFaktor SA
NIP: 9512387426
REGON: 360668153

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Adama Branickiego 15, Warszawa, Polska

Opis firmy eFaktor SA

Każda firma zasługuje na wsparcie! W eFaktor zapewniamy naszym klientom pomoc przez faktoring – finansowanie faktur. Dzięki nam nie musisz czekać na spłatę faktury przez kontrahenta. Przekażemy Ci za nią pieniądze w 24 godziny! Nasza firma faktoringowa eFaktor oferuje faktoring dla MŚP przez internet. Dzięki wykorzystaniu dedykowanej platformy dostępnej na stronie efaktor.com.pl umożliwiamy klientom łatwe i wygodne pozyskanie finansowania na bieżącą działalność i inwestycje. Przystępne i przejrzyste warunki weryfikacji powodują, że skorzystanie z naszych usług jest jeszcze prostsze nawet dla mniejszych firm. Wsłuchujemy się w potrzeby klientów, by razem z nami prowadzenie działalności w różnych branżach stało się łatwiejsze i wygodniejsze. Wśród odbiorców naszych usług znajdują się między innymi firmy budowlane, transportowe, handlowe czy produkcyjne.

W ciągu naszej działalności pomogliśmy w sfinansowaniu 64 tysięcy faktur na kwotę przeszło 1 miliarda złotych! Oferujemy faktoring dla MŚP w wielu wariantach, dzięki czemu nasi klienci mogą dobrać optymalną propozycję dla siebie, uwzględniając swoje oczekiwania i wymagania. Nasi eksperci w branży faktoringowej służą fachową pomocą w dobraniu najlepszej formy finansowania, aby uzyskać optymalną stabilność i płynność działalności w każdej sytuacji. Decydując się na faktoring dla firm w eFaktor, możesz uzyskać finansowanie nawet do 15 milionów złotych!

Oferta firmy

Dla naszych klientów przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę finansowania faktur. Oferujemy faktoring w poniższych wariantach:
- Faktoring jawny - Klasyczny faktoring dostępny z regresem i bez regresu, który polega na cesji wierzytelności. To najczęściej wybierana oferta przez naszych klientów dostępna także dla Twojej firmy!
- Faktoring cichy - Gdy nie chcesz, aby kontrahenci dowiedzieli się o tym, że korzystasz z faktoringu, wybierz faktoring cichy, inaczej tajny.
- Faktoring odwrotny - Za pomocą naszych usług faktoringowych możesz również łatwiej finansować swoje zakupy. Faktoring odwrotny, czyli zakupowy umożliwia zakup materiałów, paliwa i innych produktów dla firmy.
- Faktoring z terminalem - Oferta opracowana dla firm opierających działalność na płatnościach bezgotówkowych, która pozwala na jeszcze łatwiejsze prowadzenie biznesu.
Skontaktuj się z naszą firmą eFaktor, aby uzyskać więcej informacji i skorzystać z rady ekspertów. Doradzimy Ci, jaka forma faktoringu będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy i pomożemy w sfinansowaniu Twoich faktur!

Firmy pokrewne w bazie

/ faktoring /


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Problemy w Twoim przedsiębiorstwie? Praktyczny poradnik jak sobie z nimi radzić znajdziesz na stronie samodzielnyprzedsiębiorca.
Firma Tusnovics Instruments działa na rynku od 1992 roku.