Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Biznes

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Oferujemy Państwu zarówno cyfrowe, jak i analogowe centrale telefoniczne w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako czołowy dostawca central telefonicznych dla małych i średnich firm możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi (...)

Formika Sp. z.o.o.

Drukarnia fleksograficzna. Firma Formika wyspecjalizowała się w tworzeniu wyjątkowego, jakościowego i bardzo profesjonalnego druku. Przygotowała dla klientów Druk na folii, przenosząc wybrane przez nich motywy czy napisy na m.in. folie spoży(...)

Mcover Łapińska Marta

Mcover, to producent osłon harmonijkowych, który od lat dostarcza posiadaczom różnego rodzaju urządzeń rozwiązania osłonowe. Warto bowiem zainwestować w osłony do maszyn wysokiej klasy, by oszczędzić sobie kosztownych awarii. Osłony do s(...)

TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Każdy z nas oglądał transmisje online. Najczęściej były to przekazy telewizyjne, jednak obecnie trend ten przeniósł się do Internetu. Dzięki usłudze streaming Warszawa możliwe jest tzw. strumieniowe przekazywanie danych. To z kolei umożl(...)

Tusnovics Instruments sp. z o.o.

Firma Tusnovics Instruments działa na rynku od 1992 roku. Wyposażenie laboratorium w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt to podstawa naszej działalności. Dostarczamy sprzęt laboratoryjny, akcesoria oraz części zużywalne. Polecamy się zw(...)