Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Biznes

MARCIN FRAŚ AL-TEL SYSTEMY

Oferujemy Państwu zarówno cyfrowe, jak i analogowe centrale telefoniczne w bardzo atrakcyjnej cenie. Jako czołowy dostawca central telefonicznych dla małych i średnich firm możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem i wieloma zadowolonymi (...)

Formika Sp. z.o.o.

Drukarnia fleksograficzna. Firma Formika wyspecjalizowała się w tworzeniu wyjątkowego, jakościowego i bardzo profesjonalnego druku. Przygotowała dla klientów Druk na folii, przenosząc wybrane przez nich motywy czy napisy na m.in. folie spoży(...)

Mcover Łapińska Marta

Mcover, to producent osłon harmonijkowych, który od lat dostarcza posiadaczom różnego rodzaju urządzeń rozwiązania osłonowe. Warto bowiem zainwestować w osłony do maszyn wysokiej klasy, by oszczędzić sobie kosztownych awarii. Osłony do s(...)

TransmisjeOnline Sp. z o.o.

Każdy z nas oglądał transmisje online. Najczęściej były to przekazy telewizyjne, jednak obecnie trend ten przeniósł się do Internetu. Dzięki usłudze streaming Warszawa możliwe jest tzw. strumieniowe przekazywanie danych. To z kolei umożl(...)

Tusnovics Instruments sp. z o.o.

Firma Tusnovics Instruments działa na rynku od 1992 roku. Wyposażenie laboratorium w profesjonalny, wysokiej jakości sprzęt to podstawa naszej działalności. Dostarczamy sprzęt laboratoryjny, akcesoria oraz części zużywalne. Polecamy się zw(...)

Samodzielny Przedsiębiorca

Problemy w Twoim przedsiębiorstwie? Praktyczny poradnik jak sobie z nimi radzić znajdziesz na stronie samodzielnyprzedsiębiorca.pl, założonej przez firmę LTB z Wrocławia. Każdy początkujący przedsiębiorca, który chce zainwestować swój c(...)

RestrukturyzacjeSlaskie.pl Investore Sp. z o.o.

Firma restrukturyzacjeslaskie.pl oferuje pełen zakres usług związanych z restrukturyzacją lub likwidacją przedsiębiorstw. Restrukturyzacja przedsiębiorstw obejmuje szeroki zakres usług restrukturyzacyjncyh. Restrukturyzacja przedsiębiorstwa (...)

eFaktor SA

Każda firma zasługuje na wsparcie! W eFaktor zapewniamy naszym klientom pomoc przez faktoring – finansowanie faktur. Dzięki nam nie musisz czekać na spłatę faktury przez kontrahenta. Przekażemy Ci za nią pieniądze w 24 godziny! Nasza firma(...)