Lombard4u

Dane adresowe:

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1,
31-752 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

krakowska@lombard4u.pl

Dane firmy:

Lombard4u
NIP: 6783151668
REGON: 123179713

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Makuszyńskiego 22 lok. U1, Kraków, Polska

Opis firmy Lombard4u

Lombard4u to lombard w Krakowie, w których można zarówno znaleźć cenne przedmioty w atrakcyjnych cenach, jak i spieniężyć lub też zastawić takie rzeczy, jak metale szlachetne, biżuteria, zegarki, sprzety AGD i RTV, pojazdy czy też nieruchomości. Sieć ta istnieje już od ponad dwudziestu lat, świadczą profesjonalne, uczciwe usługi i zapewniając klientom dyskrecję. Punkty należące do firmy są zlokalizowane w popularnych galeriach handlowych, takich jak na przykład Galeria Krakowska czy Galeria Bronowice, a w związku z tym są otwarte przez cały tydzień. Osoby potrzebujące pilnie gotówki mogą zjawić się na miejscu nawet w niedzielę i mieć pewność, że transakcja będzie rozpatrzona indywidualnie i adekwatnie do ich potrzeb.

Oferta firmy

- skup przedmiotów
- pożyczki pod zastaw
- skup metali szlachetnych
- najlepsze ceny w Krakowie
Aż 8 lokalizacji lombardów w Krakowie! Sprawdź na http://www.lombard4u.pl/


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do świata firmy EVENTOWCY - specjalizujemy się w tworzeniu niezapomnianych wydarzeń! Dostarczamy atrakcje eventowe takie jak m.
Firma VRTEAM - to Twój partner w dostarczaniu wyjątkowych atrakcji na różnego rodzaju wydarzenia! Obsługujemy takie eventy jak: imprezy firmowe, integracyjne, festiwale, pikniki, imprezy promujące markę bądź produkt, targi, konferencje.
Firma o ogólnopolskim zasięgu działania, zajmująca się usługami outsourcingu dla przedsiębiorstw zarówno małych i dużych.