Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Doradztwo

AllRisk Biuro Ubezpieczeń Tomasz Hen

Działamy na rynku już od wielu lat wobec czego doskonale poznaliśmy potrzeby klientów. Oferowane przez nas usługi przede wszystkim są dopasowane do oczekiwań. Ubezpieczenia, jakie znajdują się w naszej ofercie możesz zamówić online, bez w(...)

Agencja Zatrudneinia KS Service

Chcesz zacząć dobrze zarabiać? Szukasz pracy za granicą? Odwiedź stronę lub oddział Agencji zatrudnienia KS Service, która od dziesięciu lat zajmuje się legalnym i profesjonalnym pośrednictwem pracy w Niemczech, Belgii i Holandii. W naszej(...)

Szukampracy.pl Sp. z o.o.

Nie trać czasu i wejdź na szukampracy.pl! Przekonaj się, że pośrednictwem internetu można znaleźć wymarzoną ofertę pracy i to zupełnie za darmo! Szukasz już długi czas pracy? Skorzystaj z naszej obszerne bazy ofert pracy z Polski i Unii (...)

Monika Rytel-Morko

Mobilnym doradcą open finance Monika Rytel-Morko jest już od niemal dziesięciu lat. Korzystając z jej pomocy możemy być pewni, że zostaniemy potraktowani profesjonalnie i uczciwie oraz otrzymamy z jej strony bardzo rzetelne konsultacje jeśli (...)

Biuro Usługowo-Szkoleniowe KONSUL

Firma oferuje kopleksowy nadzór nad zagadnieniami bezpieczeństwa i higieny pracy w firmach. W skład naszych usług wchodzą zarówno szkolenia wstępne, okresowe jak i przygotowanie instrukcji stanowiskowych, ocena ryzyka zawodowego. Oferuemy tak(...)

FallWork

Biuro pracy tymczasowej FallWork to zespół specjalistów doświadczonych w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych. Jest ukierunkowany przede wszystkim na studentów zainteresowanych pracą tymczasową. Działa także na rzecz pracodawców, proponuj(...)

FHU Cataleia Centrum Pogrzebowe Kulma

Jesteśmy Kulma Pogrzeby, firma, która zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą naszych klientów w pogrzebach i związanych z nią uroczystości. U nas z łatwością załatwisz wszelkie formalności, trumne, urne, klepsydry w różnych(...)

Rekrutacja Pracowników Anna Cichocka

Nie każdy przedsiębiorca jest skłonny ku temu, by w nadmiarze poświęcać swój własny czas na rekrutację kolejnych pracowników do firmy. Jednak wcale nie musi tego robić sam! Jak najbardziej może to zlecić Annie Cichockiej. Kobieta ma wiel(...)