Szukampracy.pl Sp. z o.o.

Dane adresowe:

Felczaka 11,
71-417 Szczecin
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

kontakt@szukampracy.pl

Dane firmy:

Szukampracy.pl Sp. z o.o.
NIP: 8513176955
REGON: 321543054

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Felczaka 11, Szczecin, Polska

Opis firmy Szukampracy.pl Sp. z o.o.

Nie trać czasu i wejdź na szukampracy.pl! Przekonaj się, że pośrednictwem internetu można znaleźć wymarzoną ofertę pracy i to zupełnie za darmo! Szukasz już długi czas pracy? Skorzystaj z naszej obszerne bazy ofert pracy z Polski i Unii Europejskiej. Przebieraj w interesujących Cię ofertach pracy i skup się na tych najlepszych dla Ciebie. Pracodawco, szukasz pracownika? Również i Ty możesz skorzystać zupełnie za darmo z naszego portalu i dodać swoje ogłoszenie o pracę. Znajdź i wybierz najlepszych dla Twojej firmy.

Oferta firmy

Ogólnopolski portal z darmowymi ofertami o pracę dla kandydatów dający możliwość szybkiego i bezproblemowego aplikowania na wybrane stanowiska pracy w Unii Europejskiej.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Considero Consulting to renomowana agencja doradcza i szkoleniowa, specjalizująca się w rozwijaniu umiejętności zawodowych.
Nie każdy przedsiębiorca jest skłonny ku temu, by w nadmiarze poświęcać swój własny czas na rekrutację kolejnych pracowników do firmy.
Jesteśmy Kulma Pogrzeby, firma, która zajmuje się profesjonalną i kompleksową obsługą naszych klientów w pogrzebach i związanych z nią uroczystości.