Fabryka Fotografii - Brańka & Kowaleczko - Baza Firm Pnyx

Fabryka Fotografii - Brańka & Kowaleczko

Dane adresowe:

700 lecia 37/15,
34-300 Żywiec
śląskie

Dane kontaktowe:

Magda Brańka
info@fabrykafotografi.pl
883731323

Dane firmy:

Fabryka Fotografii - Brańka & Kowaleczko
NIP: 5532298356
REGON: 361646892

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

700 lecia 37/15, Żywiec, Polska

Opis firmy Fabryka Fotografii - Brańka & Kowaleczko

Na co dzień naszym lokum są beskidy, jednak swoją pasję rozwijamy w całej Polsce i z powodzeniem realizujemy ją już od ponad 6 lat. By uwiecznić najważniejsze dla Was momenty przemierzamy największe odległości. Uwielbiamy kadry pełne uczuć, kolorów i radości. Stylizowane śluby w najdalszych zakątkach Polski, pełne detali - to coś co lubimy najbardziej. Jeśli tak jak w naszym przypadku, Wasz fotograficzny faworyt to soczyste barwy, uśmiech i gesty to na pewno zrozumiemy się bez słów. Chętnie posłuchamy o Waszych planach i doradzimy nie tylko w temacie fotografii :)

www.fabrykafotografi.pl

Oferta firmy

Realizujemy reportaże ślubne, plenery i sesje narzeczeńskie w całej Polsce. Na koniec naszej przygody zamykamy Wasze wspomnienia w piękne, ręcznie robione Albumy oprawione skórami lub grubotkanymi płótnami. Jeśli chcecie byśmy towarzyszyli Wam w tych najważniejszych chwilach - dajcie znać. Zapraszamy do naszego świata.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukając fotografa ślubnego w pierwszej kolejności warto przyjrzeć się jego doświadczeniu i zrealizowanym przez niego zdjęciom ślubnym.
Firma Uwaga leci ptaszek zajmuje się wynajmem na określony czas nowoczesnych i w pełni wyposażonych fotobudek.