Fabryka Kreatywna Wojciech Długosz - Baza Firm Pnyx

Fabryka Kreatywna Wojciech Długosz

Dane adresowe:

ul. Batorego 14/5,
41-902 Bytom
śląskie

Dane kontaktowe:

Wojtek
kontakt@uwagaleciptaszek.pl
661399334

Dane firmy:

Fabryka Kreatywna Wojciech Długosz
NIP: 6262760809
REGON: 241560070

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

ul. Batorego 14/5, Bytom, Polska

Opis firmy Fabryka Kreatywna Wojciech Długosz

Firma Uwaga leci ptaszek zajmuje się wynajmem na określony czas nowoczesnych i w pełni wyposażonych fotobudek. Dowożąc fotobudkę we wskazane przez nas miejsce firma zapewnia również niezbędną pomoc w obsłudze urządzenia w postaci doświadczonego asystenta. Dodatkowo na wyposażeniu fotobudki są oczywiście również liczne gadżety. W zależności od ustaleń możemy również otrzymać płytę DVD z częścią lub wszystkimi wykonanymi przez nas zdjęciami, wydruk wybranych przez nas zdjęć z ich dodatkową personalizacją, a także do wyboru odpowiadające nam tło czy galerię naszych zdjęć z fotobudki w internecie.

Fotobudka cieszy się ogromną popularnością, a zdjęcia przy użyciu takiego sprzętu chce sobie robić naprawdę sporo osób. Co ważne automat zdjęciowy jest dosyć prosty w obsłudze i między innymi dzięki firmie Uwaga leci ptaszek, łatwo dostępny na terenie kraju. Firma ta wynajmuje fotobudki na terenie i w okolicach, takich miast jak Warszawa, Kraków, Wrocław czy Katowice.

Oferta firmy

Wynajem fotobudki Uwaga leci ptaszek - przykładowy cennik:
- od sześćset do dziewięćset złotych za dwie godziny (w zależności od wydruków, gadżetów, nagrań czy odległości)
- około tysiąc trzysta złotych za cztery godziny wynajmu,
- w przypadku firm długość wynajęcia oraz cena ustalane są każdorazowo indywidualnie.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukając fotografa ślubnego w pierwszej kolejności warto przyjrzeć się jego doświadczeniu i zrealizowanym przez niego zdjęciom ślubnym.
Na co dzień naszym lokum są beskidy, jednak swoją pasję rozwijamy w całej Polsce i z powodzeniem realizujemy ją już od ponad 6 lat.