Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j. - Baza Firm Pnyx

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Dane adresowe:

Drzewieckiego 31/36,
39-300 Mielec
podkarpackie

Dane kontaktowe:

trycholog4u@gmail.com
664 021 459

Dane firmy:

Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.
NIP: 8172176700
REGON: 360126191

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Drzewieckiego 31/36, Mielec, Polska

Opis firmy Hair-Med NZOZ LUX-MED Renata Celarek sp. j.

Gęste, zdrowe włosy znacząco wpływają na nasz wizerunek i dlatego coraz więcej osób decyduje się na kuracje odbudowujące włosy oraz hamujące ich wypadanie. Jedyną skuteczną metoda odzyskania włosów jest ich przeszczep, a najczęściej stosowaną metodą jest przeszczep włosów FUE. Przeszczep włosów FUE to bezpieczny zabieg chirurgiczny wykonywany przez lekarza specjalistę od tego typu przeszczepów. Jeśli również masz problem ze stanem swoich włosów, to zapraszamy na konsultacje do Gabinetu Hair-Med w Mielcu. W trakcie konsultacji lekarz przeprowadzi badania trychologiczne i zleci badania laboratoryjne, a następnie na podstawie wyników określi możliwość przeszczepu Państwa włosów oraz omówi możliwy do uzyskania efekt przeszczepu. Oprócz przeszczepu włosów FUE powadzimy leczenie hamujące wypadanie włosów.

Zapraszamy na konsultacje do Hair-Med w Mielcu.

Oferta firmy

Gabinet Hair-Med w Mielcu ma w ofercie m.in:
- mezoterapia igłowa skóry głowy,
- leczenie osoczem bogato-płytkowym,
- przeszczep włosów FUE,
- kroplówki witaminowe zestawione dla potrzeb włosów, skóry i ogólnej odporności,
- akupunktura,
- leczenie farmakologiczne.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz firmy, wśród usług której są rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości usług i zabiegów, to warto byś zaufała DER-MED.
Chirurgia plastyczna dostępna w Katowicach w salonie Dermed cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którymi są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Marzysz o zniwelowaniu męczącego Cię problemu, jakim jest wrastający paznokieć? Od lat bez oczekiwanych skutków walczysz z powracającą grzybicą lub doskwiera Ci problem bolącego odcisku? Te wszystkie problemy są do wyleczenia w Instytucie Podologicznym.