Logopeda online Katarzyna Czyżycka - Baza Firm Pnyx

Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Dane adresowe:

ul. Gen. M. Langiewicza 1,
28-200 Staszów
świętokrzyskie

Dane kontaktowe:

Katarzyna Czyżycka
logopeda@centrumgloska.pl
507937334

Dane firmy:

Logopeda online Katarzyna Czyżycka
NIP: 9452028059
REGON: 260630260

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

ul. Gen. M. Langiewicza 1, Staszów, Polska

Opis firmy Logopeda online Katarzyna Czyżycka

Logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie terapii logopedycznej dzieci dwujęzycznych. Od roku 2012 prowadzi firmę logopedyczną, zatrudniającą terapeutów mowy, świadczących opiekę logopedyczną dla dzieci dwujęzycznych, praktycznie ze wszystkich miejsc na globie ziemskim. Dla dzieci dwujęzycznych logopeda i inni terapeuci starają się pracować w taki sposób, aby umożliwić dzieciom oraz młodzieży dwujęzycznej umiejętność biegłej komunikacji językowej przynajmniej w jednym języku, np. po polsku, angielsku, niemiecku lub francusku, podczas gdy dziecko dorasta i wychowuje się w środowisku wielu różnych kultur w otoczeniu przynajmniej dwóch języków. Zazwyczaj dzieciom dwujęzycznym oraz ich rodzicom i rodzinie jest bardzo trudno znaleźć logopedę za granicą posługującego się językiem polskim, więc terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych jest bardzo skutecznie realizowana przez komunikator internetowy Skype, który za darmo każdy może ściągnąć z internetu i zainstalować na swoim komputerze stacjonarnym lub laptopie. Dzieci dwujęzyczne, które uczęszczają na sesje z logopedą przez Skype są doskonałym dowodem na to, że terapia dzieci dwujęzycznych u logopedy przez internet w ekspresowym tempie przynosi pożądane efekty, tzn. dzieci dwujęzyczne stosunkowo szybko przyswajają sobie reguły prawidłowego mówienia a wszelkie zaburzenia mowy u dzieci dwujęzycznych sprawnie znikają. Dodatkowo, wykonywanie ćwiczeń logopedycznych zaleconych przez logopedę online w domu, znacząco terapię logopedyczną dzieci dwujęzycznych przez internet może przyspieszyć. Logopeda przez internet sprawdza się bez względu na to, jakie problemy z mową występują u dzieci dwujęzycznych. Jeśli dwuletnie dziecko dwujęzyczne nie mówi zupełnie nic, jest to najwyższy czas na to, aby zasięgnąć konsultacji u logopedy przez Skype a może nawet rozpocząć zdalną terapię logopedyczną. W każdym razie umiejętność prawidłowej wymowy u dzieci dwujęzycznych jest determinantem ich prawidłowego rozwoju społecznego oraz może mieć istotny wspływ na ich karierę zawodową w przyszłości. Warto więc pójść z dzieckiem dwujęzycznym do logopedy, aby postawić mu diagnozę logopedyczną i zweryfikować czy mowa u dziecka dwujęzycznego rozwija się prawidłowo.

Oferta firmy

Dzieci dwujęzyczne u logopedy przez internet mogą otrzymać następujące rodzaje pomocy logopedycznej:
a) Wywoływanie mowy u dzieci dwujęzycznych, które są wieku około dwóch lat i nie mówią zupełnie nic.
b) Terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych z ORM, czyli z opóźnionym rozwojem mowy.
c) Terapia logopedyczna dla dzieci dwujęzycznych, które cierpią na autyzm, zespół Aspergera, zespół Downa lub inne zaburzenia układu nerwowego.
d) Terapia logopedyczna dysleksji u dzieci dwujęzycznych. Dodatkowo zapobieganie dysleksji u dzieci dwujęzycznych, które są wolne od tego zaburzenia.
e) Korekta wad wymowy u dzieci dwujęzycznych w języku polskim: rotacyzm, seplenienie, jąkanie.
f) Wywoływanie głosek kłopotliwych dla dzieci dwujęzycznych, np. [sz], [ż], [cz], [dż] oraz [r].
g) Terapia logopedyczna dzieci dwujęzycznych z wadą słuchu.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Szukasz firmy, wśród usług której są rozmaite zabiegi z zakresu medycyny estetycznej? Jeżeli oczekujesz wysokiej jakości usług i zabiegów, to warto byś zaufała DER-MED.
Chirurgia plastyczna dostępna w Katowicach w salonie Dermed cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów, którymi są zarówno kobiety, jak i mężczyźni.
Marzysz o zniwelowaniu męczącego Cię problemu, jakim jest wrastający paznokieć? Od lat bez oczekiwanych skutków walczysz z powracającą grzybicą lub doskwiera Ci problem bolącego odcisku? Te wszystkie problemy są do wyleczenia w Instytucie Podologicznym.