LUCKY TRUCK SP. Z O.O.

Dane adresowe:

JANA PAWŁA II 96,
05-250 Słupno
mazowieckie

Dane kontaktowe:

luckytruck@luckytruck.pl
+48 572 184 973

Dane firmy:

LUCKY TRUCK SP. Z O.O.
NIP: 1251707275
REGON: 386452473

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

JANA PAWŁA II 96, Słupno, Polska

Opis firmy LUCKY TRUCK SP. Z O.O.

Firma spedycyjno-transportowa Lucky Truck działa na europejskim rynku przewozów międzynarodowych już od 2010 roku. Mamy duże doświadczenie, dzięki czemu współpraca z nami przynosi wiele korzyści dla przedsiębiorstw i klientów, które poszukują skutecznej organizacji transportu wszelkich towarów. Gwarantujemy naszym klientom terminowość dostaw, naprawdę atrakcyjne ceny, a także profesjonalną obsługę dedykowanego spedytora. Nasi pracownicy to wielcy profesjonaliści, którzy znają branżę i pracują w tym zawodzie od lat. Bez problemu potrafią oni dobrać odpowiedni środek transportu do konkretnego ładunku. Pomogą również klientom ze wszelkimi formalnościami i monitorują cały proces logistyczny od momentu podjęcia towar, do czasu dostarczenia go do odbiorcy.

Oferta firmy

Zajmujemy się:
- koordynacją oraz organizacją transportu: organizujemy przewóz towarów środkami transportu jak: samochody, statki, samoloty i pociągi.
Działając zawsze wybieramy najodpowiedniejsze oraz najbardziej ekonomiczne metody transportu. Oczywiście uwzględniamy przy tym rodzaj towarów czy miejsce przeznaczenia, jak i termin dostawy.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Lenar Transport to firma która świadczy swoje usługi w obszarze transportu wielorakiego.
Jeśli planujesz wyjazd na zawody sportowe lub inne wydarzenia sportowe, "Lezuka Transport" jest gotowa zadbać o Twoją podróż.
Sieć Taxi Viva w Tarnowie to rozwiązanie na wszystkie Twoje potrzeby transportowe, zarówno prywatne jak i te w celach zawodowych.