Łukasz Popielarz Fotografia - Baza Firm Pnyx

Łukasz Popielarz Fotografia

Dane adresowe:

Prusa 43/4,
72-315 Resko
zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Łukasz
biuro@lukaszpopielarz.pl
725416686

Dane firmy:

Łukasz Popielarz Fotografia
NIP: 2530261488
REGON: 320869799

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Prusa 43/4, Resko, Polska

Opis firmy Łukasz Popielarz Fotografia

Łukasz Popielarz jest profesjonalnym fotografem. Specjalizuje się w fotografii ślubnej, która jest jego wielkim hobby. Do portfolio Łukasza oprócz standardowych zdjęć ze ślubów, trzeba także dopisać wyjątkowe, pełne intymności sesje rodzinne czy reportaże z porodu, jak również reportaże z chrztu czy sesje portretowe. Łukasz z racji miejsca zamieszkania najczęściej realizuje zlecenia na północy kraju, ale niejednokrotnie spotkać go można było na ślubach w innych częściach Polski, a nawet zagranicą.

Zdjęcia wychodzące z pod ręki Łukasza są niezwykle dynamiczne, widać w nich mnóstwo emocji i świetnie oddają panujący klimat. Zdjęcia Łukasza są doceniane przez jego klientów, którzy chętnie do niego wracają i polecają go innym. Aby poznać bliżej jak pracuje i czego można spodziewać się po współpracy z nim warto przejrzeć jego portfolio, które znajduje się na www.lukaszpopielarz.pl.

Oferta firmy

Jedyne w swoim rodzaju usługi fotograficzne, do których w pierwszej kolejności zaliczyć trzeba fotografie ślubne, sesje ślubne, reportaże z porodu czy sesje rodzinne oraz portretowe.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą duetu niezwykłych fotografów - Szymona i Łukasza.
Fotograf ślubny Sławek Stelmach z Tarnowa to wielki pasjonat fotografii, człowiek idealny do zatrzymania najpiękniejszych momentów naszego życia.
Nasze profesjonalne studio fotograficzne, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają wysokiej jakości, a przede wszystkim niepowtarzalnych fotografii ślubnych.