Szymon Nykiel LMFOTO.PL - Baza Firm Pnyx

Szymon Nykiel LMFOTO.PL

Dane adresowe:

Jałowcowa 18B,
32-410 Dobczyce
małopolskie

Dane kontaktowe:

Szymon Nykiel
kontakt@lmfoto.pl
535 120 140

Dane firmy:

Szymon Nykiel LMFOTO.PL
NIP: 6811954446
REGON: 121093284

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Jałowcowa 18B, Dobczyce, Polska

Opis firmy Szymon Nykiel LMFOTO.PL

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą duetu niezwykłych fotografów - Szymona i Łukasza. Ludzi dla których fotografia jest czymś o wiele więcej niż tylko pracą, dla których fotografia stanowi całe życie, którzy mają na koncie mnóstwo osiągnięć, w tym liczne prestiżowe nagrody przyznawane przez międzynarodowe stowarzyszenia fotografów, jak Fearless czy ISPWP, o których przeczytacie na www.lmfoto.pl/nagrody.

Fotografowie z LMFoto oferują szeroki zakres usług fotograficznych, a ich zdjęcia zawsze cechują się naturalnością i silnymi emocjami. Jak sami o swojej pracy mówią - pracują bazując na minimalizmie, symetrii oraz gestach - i to właśnie wyniosło ich na sam szczyt fotografii. Jeśli zatem marzycie o wyjątkowych zdjęciach, o magicznej sesji zdjęciowej czy jedynych w swoim rodzaju fotografiach ślubnych, to Łukasz i Szymon będą odpowiednimi fotografami dla Was. Gorąco polecamy odwiedzić ich stronę internetową i umówić się z nimi na spotkanie. Pamiętajcie, że wzięci fotografowie mają zarezerwowane terminy nawet na kilkanaście miesięcy w przód.

Oferta firmy

Sesje zdjęciowe w tym sesje ślubne i narzeczeńskie, fotografia ślubna i okolicznościowa i inne zdjęcia wykonywane na terenie całej Polski, Europy i Świata. Szymon i Łukasz podejmą się każdego wymagającego zlecenia fotograficznego i z całą pewnością mu sprostają.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Łukasz Popielarz jest profesjonalnym fotografem.
Fotograf ślubny Sławek Stelmach z Tarnowa to wielki pasjonat fotografii, człowiek idealny do zatrzymania najpiękniejszych momentów naszego życia.
Nasze profesjonalne studio fotograficzne, to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które szukają wysokiej jakości, a przede wszystkim niepowtarzalnych fotografii ślubnych.