Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Firmy budowlane

Firma Budowlana Budorem Adolf Błachno

Budorem to firma z ponad trzydziestopięcioletnim doświadczeniem w branży budownictwa. Jej założenie przypada na rok 1980, natomiast aktualna nazwa firmy została ustanowiona w 1993 roku. Niniejsza firma budowlana za sobą wiele bardzo udanych in(...)

Inside System s.c.

Profesjonalna kadra fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą w połączeniu z nowoczesnym i sprawnym parkiem maszyn jest w stanie zrealizować każdą z usług oferowanych przez firmę Inside System. Jest to przedsiębiorstwo bu(...)

EL-BIG Jarosław Wręczycki

Szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się obróbką materiałów? Zależy Ci na wysokim poziomie świadczonych usług? W tej sytuacji zapoznaj się propozycją ofertową naszej firmy. Zajmujemy się obróbką rozmaitych materiałów, także tych (...)

LTM Tomasz Pajer Sp. J.

Nasza firma LTM oferuje szerokie spektrum rozmaitych usług z szeroko pojętej logistyki. Przede wszystkim zajmujemy się projektowaniem przestrzeni magazynowych. Ponadto, wykonujemy projekty regałów magazynowych (m.in. paletowych, półkowych, prz(...)

MK Bruk Elżbieta Kruszecka

Firma MK Bruk to przedsiębiorstwo działające na terenie Krakowa i okolic, którego obszar usług to szeroko pojęte brukarstwo. Firma ta charakteryzuje się bogatym doświadczeniem, bardzo dobrymi referencjami i wysoko wykwalifikowaną kadrą prof(...)

Jacek Poznański EJAS

EJAS, to profesjonalna firma świadcząca usługi wysokościowe na terenie województwa małopolskiego. Firma alpinistyczna oferuje mycie okien wodą demineralizowaną, mycie elewacji oraz usuwanie graffiti. Dodatkowo dostępne są również usługi (...)

Wykopy LitBud

Oferujemy roboty ziemne takie jak usługi koparko ładowarką i koparką obrotową. Wyburzanie i wykopy to tylko podstawa tego co możemy zaoferować, a m.in. wykopy pod budynki, sieci wodociągowe i instalacje kanalizacyjne, wykopy fundamentów, bas(...)

Han-Bud Halbiniak

Firma Han-Bud Halbiniak zaprasza osoby, które budują lub remontują swój dom. Świadczymy szeroko zdefiniowane usługi budowlane i usługi remontowe na terenie miast Częstochowa, Radomsko, Kłomnice i okoliczne miasteczka. Stawiamy nowe budynki m(...)