Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Materiały budowlane

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Farby Kabe to producent najwyższej jakości materiałów i chemii budowlanej wykorzystywanej przy remontach i renowacji historycznych elewacji i wnętrz. Wytrzymałe na niszczenie i działanie promieniowania UV farby akrylowe, wełna mineralna do do(...)

Marek Sikora "CERAMIC"

Ceramic to przedsiębiorstwo, które powstało w 1991 roku. Firma zajmuje się sprzedażą ceramicznych produktów włóknistych, które są odpowiedzialne za rewolucje na rynku materiałów ogniotrwałych. Wszystkie oferowane prze nas produkty posia(...)

Retro Cegła

Sprzedaż i produkcja XX wiecznych cegieł z zabytkowych budynków? To musi być Retro Cegła! Oferujemy zarówno strannie wykonane płytki z ponad stu letnich cegieł, jak i również Beton Architektoniczny, Narożniki. Posiadamy również w sprzed(...)

Koplex Gabriela Kowalewska

Wejdź na stronę internetową koplex.pl, aby poznać właściwości poliwęglanu. Zalety, którymi charakteryzuje się poliwęglan lity zdaje się nie mieć końca. Jesteśmy specjalistami, jeśli chodzi o poliwęglan komorowy, toteż wiemy o tym na(...)

AluMaster Łukasz Maciak

AluMaster to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości drabin. Dostarcza drabiny aluminiowe, drabiny drewniane, drabiny przemysłowe, drabiny domowe i inne modele, które są stworzone zgodnie z aktualnymi normami. Drabiny tej marki są bezp(...)

Techplast Wojciech Maciejewski

Techplast to hurtownia tworzyw sztucznych zlokalizowana we Wrocławiu. Działamy od kilku lat i jesteśmy największym dystrybutorem na Dolnym Śląsku. Chętnie współpracujemy z firmami budowlanymi, reklamowymi itd. i dostarczamy im materiały pot(...)

MARKA Hurt-Detal Czesław Łosin

Istnieje wiele marketów budowlanych, a jednym z nich jest "MARKA" oferująca sprzedaż hurtową jak również detaliczną. Bogata oferta sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie i jednocześnie może wspomóc swój wybór fachowym doradztwem prac(...)

MANIO DRIVE Usługi Transportowo-Budowlane

Firma MANIO DRIVE powstała w 2021 roku i od tego czasu nieustannie działa na terenie Szczecina i okolic podejmując liczne współprace z dużymi firmami, jak i prywatnymi Inwestorami. Zajmujemy się przede wszystkim dostawą kruszyw budowlanych, o(...)