Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Gastronomia

U Szwagra Jadwiga Swajdo

Kebab „U Szwagra” to sieć lokali gastronomicznych w Krakowie. Nasze budki z kebabami są dostępne dla mieszkańców tego miasta już od 8 lat. Jak do tej pory powstało ich 5 ale planujemy dalszy rozwój i zwiększenie ilości miejsc, gdzie mo(...)

PrzepisyNaCiasta.pl

Ciasta, ciasteczka i torty - wszyscy za nimi przepadamy. Od czasu do czasu na pewno sam chciałbyś je przygotować, podając je na przyjęciu urodzinowym czy wręczając cioci z okazji imienin. Dzięki naszej stronie internetowej Przepisy Na Ciasta (...)

Kebab "U Szwagra"

Gdzie można znaleźć najlepszy kebab w Krakowie? Tylko u nas! Zapraszamy Was na kebab U Szwagra, który już od dawna znany jest w całym mieście. Cieszymy się, że obdarzacie nas takim zaufaniem, ponieważ to napędza nas do dalszego działania.(...)

Słomki papierowe

Zajmujemy się sprzedażą słomek papierowych będących ekologicznym i kompostowalnym produktem. To przyjazny dla środowiska zamiennik słomek plastikowych, które zaśmiecają naszą planetę. Starannie wykonane słomki z papieru, stworzone z naj(...)

Fresh Gelato & Cafe

Fresh Gelato & Cafe to więcej niż tylko lodziarnia czy kawiarnia - to miejsce, gdzie smak staje się najważniejszym elementem każdego doznania kulinarnego. Nasza lodziarnia to prawdziwa uczta dla podniebienia, gdzie każdy kęs gelato to wyraz pa(...)

Guru Restauracja

Przekrocz progi Guru Restauracja i wkrocz do krainy smaków, gdzie tradycja i nowoczesność splatają się w wyjątkowy sposób. Nasza restauracja to nie tylko miejsce, w którym serwujemy dania, lecz przestrzeń, w której odkrywasz skarby indyjski(...)