Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Dane adresowe:

Baczyńskiego, 12,
41-203 Sosnowiec
śląskie

Dane kontaktowe:

snkancelaria@op.pl
323076319
323076319

Dane firmy:

Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska
NIP: 6443527991
REGON: 367604009

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Baczyńskiego, 12, Sosnowiec, Polska

Opis firmy Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska

Oferta Kancelarii adwokackiej Śliwowski Nowak skierowana jest właścicieli różnych przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych. Zajmuje się rozwiązywanie spraw między innymi z zakresu prawa skarbowego, handlowego, podatkowego, spółek, gospodarczego, karnego oraz cywilnego. W skład zespołu biura wchodzi dwóch świetnych specjalistów, adwokatów z doświadczeniem. Sprawdź sam już dziś i umów się na pierwszą wizytę w kancelarii. Zadzwoń lub wejdź na stronę www, by poznać więcej szczegółów o działalności kancelarii. Adres strony www to: https://snkancelaria.pl/

Oferta firmy

Kancelaria adwokacka z Sosnowca zajmuje się rozwiązywaniem spraw między innymi z zakresu prawa:
- skarbowego,
- handlowego,
- podatkowego,
- spółek,
- gospodarczego,
- karnego,
- cywilnego.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Wyląg spółka partnerska to ceniona kancelaria adwokacka, której misją jest zapewnienie najwyższej jakości usług prawnych.
Niezrównane prawnicze mistrzostwo i głębokie zaangażowanie w obsługę innowacyjnych przedsięwzięć to znaki rozpoznawcze Kancelarii Adwokatów LIPIŃSKI & WALCZAK.
Kancelaria Adwokacka Adwokat Oskar Skoczylas to nie tylko miejsce, gdzie składają się dokumenty, ale przede wszystkim oaza prawdziwej pomocy.