Synapsa Med sp.zo.o. - Baza Firm Pnyx

Synapsa Med sp.zo.o.

Dane adresowe:

Klonowa 16,
55-220 Jelcz-Laskowice
dolnośląskie

Dane kontaktowe:

sklep@senso-rex.com
786 955 266

Dane firmy:

Synapsa Med sp.zo.o.
NIP: 8971787892
REGON: 022079680

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Klonowa 16, Jelcz-Laskowice, Polska

Opis firmy Synapsa Med sp.zo.o.

Nerwice, depresje, to w obecnych czasach poważny problem. Wychodząc mu naprzeciw postanowiliśmy pomóc ludziom z problemami, przedstawiając ofertę naszej firmy SENSOREX. Sprzedawane przez nas produkty to kołdry, poduszki oraz poszewki na tą pościel. Jest to specjalna pościel, zaprojektowana dla osób mających kłopoty ze snem. Nasze produkty to wyjątkowo ozdobne i miłe w dotyku kołdry i poduszki, które w czasie snu otulą każdego bezpiecznym kokonem. Pościel nie powoduje podrażnień ani alergii, a także zmniejsza potliwość i sprowadza zdrowy, głęboki sen. Kołdry i poduszki sensorex są wspomagaczami w terapii dzieci z autyzmem, zespołem Downa, Aspergera i zaburzeniami psychicznymi. Bogaty wybór wzorów i kolorów pościeli sprawi, że sen który szybko nadejdzie będzie miły i głęboki.
Serdecznie zapraszamy do przejrzenia ofert naszego sklepu na stronie senso-rex.com.

Oferta firmy

W naszej ofercie znajdują się:
Kołdry obciążeniowe
Pościele
Poszewki na kołdrę obciążeniową
Pościel dwuosobowa
Pościel jednosobowa
Poduszki
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Gęste, zdrowe włosy znacząco wpływają na nasz wizerunek i dlatego coraz więcej osób decyduje się na kuracje odbudowujące włosy oraz hamujące ich wypadanie.
Specjalistyczna przychodnia CardioTeam to miejsce, które zostało stworzone z myślą o świadczeniu najwyższej jakości usług medycznych z zakresu kardiologii, jak i chorób naczyń.
Logopeda online mgr Katarzyna Czyżycka jest wykwalifikowanym specjalistą w dziedzinie terapii logopedycznej dzieci dwujęzycznych.