Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Drzwi i okna

Twoje-Okna - F.H.U Euro - Medical Maciej Świda

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 2000 roku zajmującą się profesjonalnym doradztwem i realizacją projektów w zakresie stolarki okiennej, konstrukcji aluminiowych, rolet i bram garażowych. Ceniącym sprawdzone i uniwersalne rozwiązania(...)

Wiktor Łosin WIKDOOR

WIKDOOR jest limanowską firmą oferującą wysokiej jakości stolarkę otworową, produkowaną przez polskie i zagraniczne firmy. W ciągłej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne, okna oraz podłogi drewniane i panele podłogo(...)

SSB SERWIS Andrzej Stępiński

Serwis Stolarki Budowlanej Warszawa zajmuje się serwisem i regulacją okien tarasowych, przesuwnych, przesuwno-uchylnych, łamanych i innych. Zakres usług obejmuje m.in. uszczelnienia, wymianę uszczelek, przerabianie okien, ustawianie geometrii sk(...)

Tomlux Tomasz Woroszyło

Tomlux z Białegostoku to wyjątkowo profesjonalna oraz mocno doświadczona firma oferująca usługi montażu drzwi i okien, ale również bram garażowych i rolet. Firma działa w Białymstoku i okolicach. Posiada wieloletnie doświadczenie w usłu(...)

DEKOR Sebastian Kubiczek

KUBICZEK Drzwi produkuje i montuje trwałe i estetycznie wyglądające drzwi z drewna. W zakres działalności firmy wchodzą usługi stolarskie, w tym schody drewniane, schody drewniane retro, drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne, a także drzwi od s(...)

DESIGN-HOUSE Karol Pietras, Damian Sroka s.c.

Design House zajmuje się na co dzień pomiarami, montażem i sprzedażą takich produktów jak okna, drzwi czy rolety. Okna z montażem są dostępne na wyciągnięcie ręki. Klienci korzystają nie tylko z doświadczenia fachowców, lecz także z a(...)

Salon Firmowy Sokółka Okna i Drzwi Szczecin

W Salonie Firmowym Sokółka Okna i Drzwi Szczecin, jesteśmy dumni z naszej tradycji i doświadczenia, które przekładają się na doskonałość naszych okien i drzwi drewnianych. Każdy detal, począwszy od materiałów, aż po montaż, jest real(...)