Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Rolety i żaluzje

Krakżal Piotr Kaliciński

Krakżal to znany producent osłon okiennych w Polsce. Marka ta powstała ponad dwadzieścia lat temu i przez ten okres czasu zapracowała sobie na zaufanie ze strony klientów głównie ze względu na wysoką jakość oraz bezawaryjność sprzedawan(...)

Salon Osłon Okiennych Grzegorz Kratiuk

Prowadzony w Krakowie przy ulicy Królowej Jadwigi salon osłon okiennych jest autoryzowanym sprzedawcą osłon popularnej marki Krakżal. W Salonie znajdą Państwo między innymi żaluzje, rolety, kraty rolowane, plisy, markizy, moskitiery, story r(...)

Janusz Smoleń Solar

Jeśli pragniesz, żeby wnętrze twojego domu wyglądało rewelacyjnie to zwyczajnie musisz wybrać zaluzje drewniane. Świetnie podkreślą one urok każdego pomieszczenia w twoim domu. Na stronie www.solar.sklep.pl znajdziesz niezwykle olbrzymią p(...)

Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.

W poznańskiej Małgorzacie firany to nasza pasja. Od blisko trzech dekad dostarczamy na rynek wyroby profesjonalnie szyte na wymiar. Dzięki nam w wielu poznańskich domach i hotelach pojawiły się klimatyczne dekoracje okienne. Nasza firma pomaga (...)

Rol-Art Producent systemów roletowych

Rol-Art - czy słyszałeś już o nas? Zajmujemy się produkcją systemów roletowych oraz automatyką tych systemów dostosowanych do wszelkich potrzeb naszego klienta. Z nami uzupełnisz każde wnętrze doskonałymi i idealnie dopasowanymi systemam(...)

Studio Dekoracji Okien

Studio Dekoracji Okien to mająca duże doświadczenie firma.. Na swoim koncie ma już ponad 5000 zrealizowanych projektów. Może pochwalić się więc ona dużym doświadczeniem. W jej ofercie można znaleźć różnego rodzaju dekoracje okienne. K(...)