Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Sprzątanie

Variovac Polska Sp. z o.o.

Planujesz remont albo budowę nowego domu? Nie ma lepszej okazji, aby zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do centralnego odkurzania. Firma Variovac Polska, oferuje najlepszą niemiecka jakość - zapewnimy że na pewno będą państwo zadowoleni(...)

EcoLux Firma Sprzątająca Beata Chorąży

Jesteśmy doświadczoną firmą sprzątającą w Warszawie. Wykonujemy kompleksowe usługi mycia i czyszczenia oraz sprzątania biur, mieszkań i domów. Wykonujemy również innowacyjne pranie wykładzin na sucho lub na mokro. Każde zlecenie trakt(...)

Edom Pranie

Skuteczne pranie tapicerki meblowej oraz wykładzin realizowane przez przeszkolonych pracowników z dojazdem do Twojej lokalizacji. Dokładnie ta usługa jest w stanie znacznie poprawić Twój komfort życia oraz pracy. Wiele osób nie zdaje sobie sp(...)

Clar System S.A.

Firma sprzątająca Clar System to odpowiedzialny i rzetelny partner, na którym możesz polegać. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w usługach z zakresu sprzątania biur, galerii handlowych, hal produkcyjnych i innych obiektów, ochrony mienia i (...)

Clean House Pietrzak Alan, Załuski

Strona Clean-Warszawa.pl to nowoczesna platforma oferująca usługi sprzątające dla klientów indywidualnych, jak i oczywiście firm. Firma od lat zapewnia skuteczne i profesjonalne sprzątanie mieszkań, domów, biur oraz innych obiektów. Oferta (...)

Dezyn Dezynfekcja Dezynsekcja Ozonowanie Odkomarzanie Łódź

Firma Dezyn z Łodzi to profesjonalna firma specjalizująca się w usługach związanych z dezynsekcją, dezynfekcją i ozonowaniem. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla klientów z różnych sektorów, zapewniając skuteczną ochronę przed szkodn(...)