Baza Firm Pnyx | Spis Polskich Firm

Oświetlenie

LED LABS Sp. z o.o.

Od lat Korea Południowa kojarzy się z rozwojem nowoczesnych technologii i ogromną starannością wykonywanych urządzeń oraz badań służących przemysłowi XXI wieku. W te kanwy wpisuje się również GOQ, wieloletnia firma, która specjaliz(...)

Lumines LIGHTING

Lumines LIGHTING to krakowska firma, która jest ekspertem w dziedzinie rozwiązań światła LED. Ściślej mówiąc nasza firma specjalizuje się w profilach montażowych do taśm LED. W ofercie mamy jednak znacznie więcej artykułów LEDowych. (...)

JoKoDecor Sp. z o.o. Sp. k.

W internetowym sklepie z oświetleniem LampyKodo.pl znajdą Państwo niezwykle szeroki wybór lamp, źródeł światła i rozmaitych akcesoriów oświetleniowych. Oferujemy Wam lampy stojące, biurkowe, wiszące, zewnętrzne i wiele innych. Serdeczni(...)

Solny Świat K&K FASHION Katarzyna Kędra

Jesteśmy Solny Świat i zajmujemy się sprzedażą i doradztwem w temacie produktów solnych wykonanych z soli himalajskiej. To nasza pasja i chcemy dzielić się wiedzą w tym temacie. Dlatego na naszym blogu w łatwy sposób dowiesz się o zaletac(...)

LND GP3 s.c. D. Pachura, T. Pachura, R. Fijołek

Polski sklep internetowy z luksusowym włoskim oświetleniem dla firm, osób indywidualnych, miast – to właśnie projekt LND. Nasz e-sklep oferuje eleganckie oświetlenie zewnętrzne led, w skład których wchodzą prestiżowe lampy włoskiej prod(...)

P.P.H.U. DOMENO Stawowy Jerzy - Syntron

Syntron to hurtownia oświetlenia, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. W asortymencie można wyszukać żarówki LED, panele LED, lampy solarne i wiele innych pr(...)

Instore And More S.C. Jacek Sakson, Sławomir Muszalski

Luminarex to znana firma, zajmująca się oświetleniem LED już od niemal 17 lat - 2006 roku. Może pochwalić się ona bardzo dużym doświadczeniem. Opisywana firma to sklep, w którym można znaleźć między innymi piloty strefowe, przewód do t(...)

LUMINO Galeria Światła

Czy znasz sklep z oświetleniem Lumino? Jeśli nie to koniecznie musisz to zmienić. Jest to sklep z oświetleniem znajdujący się w Krakowie, a założony został w 2008 roku. W ofercie ma szeroki wybór markowych lamp, oświetlenia zewnętrznego, (...)